ט"ו בשבט

מקבץ סגולות לט"ו בשבט מכל גדולי הדור

"האדמור מרוז'ין היה לובש ביום זה בגדי שבת": ישנה מעלה עצומה ביום ט"ו בשבט. לפניכם מקבץ סגולות מכל גדולי ישראל ליום הקדוש והנעלה - ט"ו בשבט. לזיווגים וכן לנשים שרוצות להיפקד בהריון ולנשים הרות, אל תחמיצו

מה הם הפירות האהובים בישראל?

אין הפתעות בחמישייה הראשונה: העגבנייה והמלפפון שומרים על הפופולריות הגבוהה שלהם במקומות הראשונים, בפירות מככבים הבננה ותפוח העץ. הישראלים מעדיפים מוצרים טריים ובתפזורת. רק 12 אחוזים יעדיפו דווקא תוצרת ישראלית. אז מה הם הפירות והירקות האהובים בישראל?

ט"ו בשבט: מהי החשיבות של נטיעת עצים?

נאמר במשנה ש'ארבעת ראשי שנים' (א' בניסן, א' באלול, א' בתשרי וט"ו בשבט) ומכיוון שהם מופיעים יחד, הוכיחו הגאונים שיום זה יש בו גם משום לקח רוחני לאדם, ונקבעו מנהגים שונים ביום זה ואין אומרים בו תחנון.

סגולות נפלאות לט"ו בשבט 2022

יום ט"ו בשבט הוא יום גדול, וגדולי החסידות אמרו כי ביום זה נפתחים אוצרות השמים להריק על העולם שפע רב בכל ענייני 'פירותיו' הרוחניים והגשמיים של האדם. סגולות נהדרות לט"ו בשבט 2022.

מתי חל ט"ו בשבט 2022?

ט"ו בשבט חל ביום ראשון. הרב רביד נגר מסביר את המסוגלות של היום האדיר עד כמה הוא עתיד להשפיע על חיינו: "גם אם אדם רואה שהוא לא מצליח, אם הוא יתפלל ביום הזה - הוא יראה שיהיו לו ישועות במהלך השנה"

   12>>>