איך מסירים מדבקה מכלי, לפני הטבילה במקווה כלים?
קרדיט: canva

רץ בוואטסאפ

עוד לא ניסיתם את הטיפ הגאוני הזה להסרת מדבקות מכלים?

שתי שניות, והמדבקה יורדת - גם מהכלים הכי 'קשוחים' שיש. מוכנים? בלוגרית לניקיון חושפת שתי שיטות להסרת מדבקות מכלים, שיעשו לכם את החיים קלים בדרך לטבילה במקווה

מנחם גלזר   
איך מסירים מדבקה מכלי, לפני הטבילה במקווה כלים?
קרדיט: canva
אא

למי זה לא קרה? קניתם כלים חדשים אך המדבקות פשוט "לא רוצות לצאת". קבלו שתי שיטות להסרת מדבקות מכלים:

השיטה הראשונה: בעזרת נייר דבק 

איך מסירים מדבקת מחיר מכלים מבלי להשאיר 'עקבות'? בלוגרית ניקיון בשם לקסי באיירס מארה"ב, טוענת שהשיטה הזו לגמרי עובדת לה. 

בסרטון שפרסמה ברשתות החברתיות הדגימה באיירס כיצד היא משתמשת בנייר דבק כדי להסיר מדבקת מחיר. "תפסיקו לקלף את המדבקה, אתם עובדים קשה ולא יעיל", היא אומרת. אז מה זה יעיל בעיניה? נייר דבק שאותו היא מדביקה על חלק מהמדבקה של המחיר, ואת חלקו השני של נייר הדבק היא מדביקה על הכלי - כוס או צלחת. 

"בשלב הזה אתם משפשפים טוב טוב את נייר הדבק, כדי שיידבק טוב למדבקה. אפשר להיעזר במטבע כדי לעשות את זה. לאחר שהדבקנו את נייר הדבק, מושכים את הקצה שעל גבי הכוס או הצלחת, והמדבקת מוסרת בקלות ביחד עם נייר הדבק", היא מבטיחה. 

השיטה השנייה, שמוכרת לנו יותר: השרייה בקערת מים רותחים

את השיטה של באיירס טרם ניסינו, אבל השיטה הזו, שאנחנו משתמשים בה כבר שנים, היא יעילה במיוחד להסרת מדבקות מסוגים שונים, לא רק מצלחות וכוסות זכוכית אלא גם מקרמיקה. 

כל מה שצריך לעשות הוא להטביל את הכלים שלכם במים רותחים למשך כעשר דקות. לאחר מכן, כשתתחילו לשפשף את המדבקות, תראו שהן יורדות מאליהן בלי שום מאמץ. 

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי