סגולות לפרנסה ועושר: סגולות לפרנסה בשפע
סגולות לפרנסה ועושר: סגולות לפרנסה בשפע. (צילום: beauty-box/shutterstock)

סגולות

מתקשים לסיים את החודש? קבלו מקבץ סגולות אדירות לפרנסה טובה

רוצים טיפים וסגולות כיצד לשפר את המצב הכלכלי שלכם? עשו את הדברים הבאים ותזכו בע"ה לשפע וברכה בכסף

   
סגולות לפרנסה ועושר: סגולות לפרנסה בשפע
סגולות לפרנסה ועושר: סגולות לפרנסה בשפע. (צילום: beauty-box/shutterstock)
אא

הצעד הראשון בדרך להשגת הכסף היא לא אחת מאשר ההשתדלות. היגיעה והעמל עבור הפרנסה לצד אמונה גדולה בה' יתברך. ולמרות המשאבים והאנרגיות שאנו מוציאים על העבודה שלנו, לעיתים היא נדמית כדבר הנמצא במצב של תקיעות. ושוב צריכים להתמודד עם קשיי פרנסה שמעלים בנו נקודות של ייאוש. אז הנה כמה סגולות שיגרמו לכם להפסיק לרדוף אחרי הפרנסה ולהתנהל בנחת בחיי היומיום.

חכו רגע, יש עוד דבר אחד לפני - הטיפ הראשון שחשוב להקפיד עליו, וזהו החלק שלנו בעסק הזה, היא חשיבה חכמה וניסיון התייעלות עד כמה שניתן – אם נשים לב היטב ניווכח לדעת שישנן לא מעט הוצאות מיותרות שיכולנו בהחלט לחסוך במהלך החודש. אצל משפחות רבות ניתן להבחין בדפוס חוזר מפני שלעיתים ישנה בזבזנות יתר בשל ייאוש האדם מהמצב – כאומר:  "גם ככה המצב הוא של חוסר, אז מה עוד כמה שקלים ישנו?" זו טעות מן היסוד ומבלי משים השקלים האלו מצטברים לכדי סכומים גדולים. פקחו את העיניים היטב בנוגע להוצאות החודשיות אל מול ההכנסות, ולבצע בדיקה שאין ההוצאות עולות על גדר ההכנסות.
סגולות לפרנסה ועושר. (צילום: beauty-box/shutterstock)

וכעת לפן הרוחני, הסגולות:
*חז"ל כבר לימדונו שסגולה חזקה מאוד היא להקפיד על נטילת ידיים עם ברכה (לפני) וברכת המזון (אחרי) כשאוכלים לחם בשיעור של 28 גרם לפחות.
*סגולה נוספת היא כבוד האישה שהשורש שלה הוא מלכות, ולכן בעל המקפיד ומשתדל מאוד בכבוד אשתו זוכה שנפתחים לו צינורות שפע מן השמים ורואה ברכה בממונו. כשם שאדם מסייע לאשתו שקוללה "בעצב תלדי בנים", ומשמח אותה – כך זוכה מידה כנגד מידה בקללה שהוא קולל ("בזעת אפך תאכל לחם") ולסייעתא דשמיא מאת ה' יתברך.
*סגולה נוספת וחשובה היא למעשה שמירת השבת שחשוב מאוד להקפיד עליה "כי היא מקור כל הברכה".
*קיום סעודה רביעית בשבת, שיש בה סגולה חזקה לפרנסה.
*צדקה שאדם נותן ובפרט אם נותן מעשר כספים מסך הנטו שהרוויח.
*קריאת פרקי תהילים המיועדים לפרנסה כמו "מזמור לדוד ה' רועי לא אחסר" לצד תפילות ובקשות על הפרנסה.
סגולות לפרנסה בשפע. (צילום: Kelly Tippett/shutterstock)

סגולות לפרנסה ועושר: סגולות לפרנסה בשפע | הרב יהודה סעדיה על הגר"ח קנייבסקי: "הרב מקיימים את הסגולות ומתפללים, למה הכסף לא בא?"

סגולות לפרנסה ועושר: סגולות לפרנסה בשפע. (צילום: beauty-box/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך