הדור האחרון: "יקומו מעם ישראל להילחם במשיח"
יקומו להילחם במשיח

אחרית הימים

הדור האחרון: "יקומו מעם ישראל להילחם במשיח"

"המלחמה ביהדות קורית יותר מיהודים מאשר מהלא יהודיים": הרב רפאל אוחיון מסביר מה יקרה כשיתגלה המשיח ע"פ נבואת אחרית הימים בזוהר הקדוש. צפו בתכניתו "אחרית הימים" בימי ג' ב-21:00

   
הדור האחרון: "יקומו מעם ישראל להילחם במשיח"
יקומו להילחם במשיח
אא
יקומו להילחם במשיח

הגאון מוילנא אומר שהתפקיד הכללי של שני המשיחים - משיח בן יוסף ומשיח בן דוד הוא להילחם ולהגן על עמ"י משלושה ראשי הקליפות שהם: עשו, ישמעאל והערב רב.

ידוע מה שדוד המלך אומר בתהילים: "ועמדו מלכים ורוזנים נוסדו יחד על ה' ועל משיחו" - אותם רוזנים שנוסדו יחד אלו בעצם אותם ערב רב, חלק מעמ"י שיחזרו ויילחמו במלך המשיח עצמו. כלומר גם כשיתגלה המשיח זה לא יסתיים שם! חלק מעמ"י יילחם בעמ"י עצמו, יקומו ויילחמו במשיח.

ניתן לראות זאת כבר כיום שהמלחמה ביהדות בארצנו נובעת יותר מיהודים מאשר לא יהודים. מנסור עבאס ביקש להעביר לנו כמה מיליונים לטובת התורה וזה דבר מקומם בפני עצמו! מדוע אנחנו צריכים חסדים של התנועה המוסלמית, מאדם שהוא מוסלמי קיצוני?"

אחים יקרים! כולנו ילדיו של ה' יתברך, כולנו עם אחד בלב אחד וצריכים לראות את טובת אחינו היהודים לפני הכל ולהתאחד באמת על מנת שנוכל לעבור את הקשיים והניסיונות הקשים מנשוא בדורנו ולאחות ולו במעט את השבר שנוצר בינינו.

עוד כתבות שיעניינו אותך