גוג ומגוג מה יעשה? גוג ומגוג איראן
גוג ומגוג מה יעשה? גוג ומגוג איראן. (צילום: Olga Gordeeva/shutterstock)

אחרית הימים

תמיד רציתם לדעת? זה מה שיקרה במלחמת גוג ומגוג

רבות דובר על המלחמה האחרונה שתשיב את הסדר לעולם, תהווה את קו הסיום, הסוף לכל המלחמות ותשכין אחדות בין העמים, אז מה באמת יקרה שם?

   
גוג ומגוג מה יעשה? גוג ומגוג איראן
גוג ומגוג מה יעשה? גוג ומגוג איראן. (צילום: Olga Gordeeva/shutterstock)
אא

גוג ומגוג - איראן; "ביום ההוא בא גוג על אדמת ישראל" - אנחנו לא באמת יודעים מי הוא גוג ומי הוא מגוג, ע"פ הסבר של חלק מהרבנים, מדובר באוסף של מדינות שיילחמו ביניהם, או חמש מדינות נגד 6 או 10 מדינות נגד 11. העולם למעשה יתחלק לשתי מדינות.

למעשה כך זה נראה גם בדורנו, ארה"ב, טורקיה וישראל שנמצאת באמצע וכולם שונאים אותה ומנגד סוריה, סין, איראן ורוסיה. העולם מתחלק לשניים, כוח הרשע ומה שעתיד להיות כוח הטוב.

גוג יגיע לישראל כשכעסו של הקב"ה יגיע לדרגה הגבוהה ביותר ובאותו יום, כתוב בפסוקים: "אני אדבר באותו יום עם כעס, זעם ואש. תהיה רעידת אדמה גדולה בישראל והכל ירעד, "אפילו הדגים בים" –הכוונה לצונאמי שירעיד את הכל גם מתחת לפני המים, והדגים לא יבינו את סיבת הרעד הנדנוד.
גוג ומגוג מה יעשה? גוג ומגוג איראן. (צילום: Fly_and_Dive/shutterstock)

גם הציפורים יושפעו מאותה רעידה, כיצד זה ייתכן אם הן באוויר? מפני שיהיו כאלו רוחות חזקות ועזות בעולם שאפילו הציפורים והעופות ייפלו על הרצפה. כל דבר בעולם יושפע מעוצמת היום הזה.  כל ההרים יתמוטטו בכל העולם מגדול עד קטן, כל הקירות יתמוטטו.

כל הגויים באומות יתאספו יחדיו ותהיה מלחמת דת ענקית, עשו (כל הנוצרים במדינות אירופה) וישמעאל (כל המוסלמים בארצות ערב) יילחמו יחדיו (כך מסופר על פי הנבואות),לפני שיחתמו על הסכם שלום וילכו נגד ישראל. בסופו של דבר הם יגיעו למסקנה שישראל אשמה בכל המלחמות שלהם ובעצם קיומה, יתפייסו ויבואו להילחם נגדנו.

"ונשפטתי אותו בדבר ובדם ובגשם שוטף ואבני אלגביש, אש וגופרית אמטיר עליו" - אש תרד מן השמיים ותפגע בכל האנשים שה' רוצה 'לשלם' להם על חטאיהם.
גוג ומגוג מה יעשה? גוג ומגוג איראן. (צילום: INDONESIAPIX/shutterstock)

השמש תהפוך לחושך ולא יוכלו להבחין בה, הירח ייראה כמו דם. לפני בוא יום ה' הגדול והנורא יקרו כל מיני דברים בטבע. הצפירה תישמע וכולם יבינו שנגמר הזמן, אין יותר הזדמנות לחזור בתשובה.

אחים יקרים! זה הזמן שלנו לחזור בתשובה שלמה, להתחזק בכל דבר שרק אפשר ולהתקרב עוד ועוד אל אבא שבשמיים שרוצה רק בטובתנו, עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי. מעבודת ה' מרוויחים רק שכר טוב גם בעולם הזה ובעיקר בעולם הבא, אין הדבר תלוי אלא בנו לעשותו. שנזכה כולנו, אמן כן יהי רצון.

גוג ומגוג - איראן; הרב רפאל אביטן בנושא מלחמת גוג ומגוג: 

גוג ומגוג מה יעשה? גוג ומגוג איראן. (צילום: Olga Gordeeva/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך