"יש לי מתנה אדירה לתת לכם": סגולה לליל שבת
הרב אדיר עמרוצי

סגולות לשבת

"יש לי מתנה אדירה לתת לכם": סגולה לליל שבת

"לדאוג של כל אחד ואחת יקראו לבד": הרב אדיר עמרוצי בסגולה מדויקת לליל שבת -הקפידו לעשות את הסגולה באופן הבא. צפו בתכניתו "אדיר במרום" בימי ג' ב-12:00

   
"יש לי מתנה אדירה לתת לכם": סגולה לליל שבת
הרב אדיר עמרוצי
אא
הרב אדיר עמרוצי

"אחים יקרים, יש מתנה גדולה מאוד שאני רוצה לחלוק עמכם. אם אתם רוצים סגולה מדהימה לשלום בית, לרוגע, שמחה, שלווה ואחדות משפחתית מוטב שתעשו זאת. ביום שישי בערב לאחר הסעודה, טוב מאוד לקרוא תהילים של שבת טרם ברכת המזון, מפרק ק"כ עד פרק ק"נ מבלי לחלק את המזמורים אלא שכל אחד יקרא בעצמו את כל המזמורים הללו. גם אם יש אצלכם אורחים אז הקפידו לזכות גם אותם בתהילים של שבת לפני ברכת המזון.

"ראוי לעשות זאת דווקא בליל שבת בלי קשר לתהילים שאנו נוהגים לקרוא ביום שבת עצמו. יש לכך כוח גדול. מרוויחים דברי תורה על השולחן, מרוויחים שההתנהגות בבית הופכת חיובית וטובה וכל מילה ביום שבת שווה 613,000 מצוות.

"דבר נעלה שכזה אסור לתת ליצר הרע לחרב לנו, אסור לנו להישאר אדישים ולעמוד מנגד! אחים יקרים אל תפספסו את הסגולה והמצווה הזו, הקפידו אפילו להכין מבעוד מועד את ספרי תהילים על השולחן. בסיום קריאת תהילים האבא או האימא יברכו את כל בני הבית והמסובים בשולחן ב"מי שברך". וה' ייתן לכולנו בזכות כך שבתות מבורכות, בנים זכרים העוסקים בתורה ובזכות דוד המלך תעמוד לנו עד סוף כל הדורות אמן כן יהי רצון".

עוד כתבות שיעניינו אותך