שוב קשה להתכופף? סגולה נהדרת לכאבי גב
(צילום: Albina Gavrilovic/shutterstock)

סגולות

שוב קשה להתכופף? סגולה נהדרת לכאבי גב

מכירים אנשים שסובלים מכאבי גב וכן כאבים בעצמות? הרב רביד נגר בסגולה נפלאה לריפוי עמוד השדרה והקשר התמוה שלה אל ברכת מודים בתפילת שמונה עשרה

   
שוב קשה להתכופף? סגולה נהדרת לכאבי גב
(צילום: Albina Gavrilovic/shutterstock)
אא
(צילום: Albina Gavrilovic/shutterstock)

לא מעט אנשים סובלים מכאבי גב, כאבים בעצמות וכן פריצות דיסק ל"ע. הנה סגולה מדהימה שתועיל מאוד לכל מי שסובל מכאבי גב כרוניים ולא מוצא פתרון.

הסגולה הזו היא פשוטה מאוד ואורכת רק כמה שניות אך מסוגלת לישועות רבות ורפואה שלמה בעניין כאבי גב. את ההבדל לא רואים לא מיד באותו הרגע אלא לאחר תקופה - אבל היא מועילה בוודאות.

כתוב בזוהר בפרשת משפטים וגם במסכת בבא קמא: "לעולם אין הקב"ה מקפח את שכרה של כל בריה ובריה, פרט לבריה שאינה כורעת ב'מודים". כלומר, בתפילת 18 יש את ברכת "מודים" וחייבים לכרוע במילה מודים. אמרו חכמים שאדם שכורע במודים, שדרתו (עמוד השדרה שלו) תישאר שלמה בחייו ובמותו ויועיל לו הדבר לכאבי גב ולכאבים בעצמות.

למה? כי כשאדם כורע בברכת מודים והיכן שצריך לכרוע בתפילה, הוא זוכה לקיים את הפסוק "כל עצמותיי תאמרנה ה' מי כמוך". אדם צריך ללמוד היכן בדיוק צריך לכרוע בתפילה ולהקפיד על כך. בזכות זה בע"ה יזכה למשוך רפואה שלמה לעמוד השדרה ולעצמותיו.

אם במעלת מודים עסקינן, כתוב ב"דעת זקנים" שכל אדם שאומר 'מודים' בכוונה מתוך הודיה מלאה לה' יתברך על כל הטובות שגמל עימו, נחשב לו כאילו ברך 100 ברכות. "מודים" בגימטרייה שווה ערך ל-100.

המילה צדיק היא ראשי תיבות, מכך נלמד את הדברים הבאים:

צ- גימטרייה 90, לרמז לאדם על 90 "אמנים" שאדם צריך להשתדל לענות בכל יום.

ד- ארבע קדושות שאדם זוכה לומר בכל יום.

י- 10 בגימטרייה. ללמדנו על עשרה קדישים שאדם זוכה לשמוע בכל יום אם הוא מתפלל במניין.

ק- 100 ברכות שאדם חייב לברך בכל יום.

מי שרוצה לזכות צריך לברך 100 ברכות ביום וגם אם לא הצליח, לפחות ישתדל לכרוע כראוי ב"מודים" כי זה נחשב לו כאילו ברך 100 ברכות. חזק וברוך.

עוד כתבות שיעניינו אותך