מיסטיקה וקבלה

ישראלי שעבר מוות קליני מספר מה ראה: "הייתי בן אדם שלא מאמין"

אהרון בן דוד (59) חי את חייו רחוק מהאמונה, עד שגילו לו אוטם בגזע המוח, שהצריך את הרופאים להנשים ולהרדים אותו. את מה שקרה בזמן הזה אהרון לא שוכח לרגע, החוויה ששינתה את הכל

ת. כהן   
אא
צילום: ערוץ 2000

אהרון בן דוד, בן ה-59, חי כל חייו כאדם הרחוק מהאמונה, עד לרגע המכונן בחייו, בו עבר מוות קליני בעקבות אוטם בגזע המוח. כעת, זמן ימי ההתעוררות, בריאיון מיוחד לערוץ 2000 - בן דוד חושף מה ראה בזמן החוויה החוץ גופית המעוררת, ומעוניין להפיץ את המסר ברבים, על מנת שכולם ידעו שיש דין ויש דיין ויש מי שמכתיב ומנהל הכל בעולמנו.  

"כל חיי חייתי כאדם לא מאמין", מספר בן דוד. עד שגילו לי אוטם בגזע המוח. עשו לי החייאה והרדימו אותי. הרופאים אמרו שהמצב קשה. הייתי אמור למות." 

בן דוד חש במדויק כיצד הנשמה יוצאת מגופו ועוברת למחוזות עליונים. "החוויה הראשונה החוץ גופית היתה, כשהנשמה שלי עוזבת את המקום והולכת לבדה, בלי קשר לעולם הזה. היא נמצאת בעולם אחר. ואז אני רואה סרטים משמאלי באים לכיוון שלי. סרטים של מצבים לא טובים שהייתי בהם, ואני חייב לראות אותם עד הסוף. הוא נגמר, ואז בא עוד סרט של משהו רע שעשיתי. וככה עוברים חמישה סרטים. ואז אני עובר למצב אחר ונכנס למערה."   

"במערה הזאת אני רואה את הקצה שלה, ואני עובר בגשר, גשר שנמצא בתוך המערה. אני עובר ורואה גופות נזרקות מהגשר. וידוע לי שיש שער לפני היציאה מהמערה. אני מתקרב לשער ומבין. יש הבנה, לא כמו פה. הבנה חדה, שהמסר שזה עושה לי..אני עובר, מגיע לשער, והשער נפתח." 

"איך נראה השער? אוויר! כלום! רק אני יודע שיש שער, שיכול למנוע את המעבר שלי לצד השני. עובר אותו, יש לי הרגשה של שמחה, וידע שהגוף שלנו הוא זמני, והוא ניתן לנו בשביל החיים פה, וכשהוא נופל, הוא סיים את תפקידו והנשמה ממשיכה." 

"אין פחד, אין הרגשה כזאת. יש רק חיים, שמישהו שולט בהם. אני יוצא מהמערה ורואה משמאלי כיסא גדול, גדול כמו משאית. ויש עליו כדור בדולח. מתחתיו נמצא אמפיתיאטרון. הוא מאיר על קבוצת אנשים גדולה. אני מבין שאלה יהודים, ויש לי שמחה בלב שגם אני יהודי, וגאוה שאני יהודי והכל בסדר מסביב, ואז קיבלתי אישור לחזור." 

"הכל פתאום נעלם לי, מופסק. ואז אני מוצא את עצמי מתעורר. הנשמה חוזרת לגוף, ואני זוכר את זה וזה ברור לי שהנשמה חזרה לגוף. זה מובן לי." 

בן דוד ממשיך ומסביר את תחושת השליחות העצומה שהוא חש לאחר ההתעוררות הרוחנית והחוויה יוצאת הדופן, וחשוב לו להעביר את המסר החד והברור. "לא סתם התעוררתי. תדעו שאני שם ראש על כפיו של אלוקים. הוא יעביר אותי טוב. אני כבר נשפטתי ונענשתי וחזרתי. היום אני מאושר. אני מרותק למיטה ולכיסא, אבל מאושר. אני כרגע רוצה להפיץ את הסיפור שלי לכמה שיותר אנשים, כדי שידעו שיש כוח עליון שהוא מחליט הכל."  

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי