לאחר 4 חודשים: התפתחות משמעותית בחקירת הנעדר בן ה-16
כבר מעל 4 חודשים. הנעדר מוישי

חדשות

לאחר 4 חודשים: התפתחות משמעותית בחקירת הנעדר בן ה-16

לאחר ארבעה חודשי היעדרות: התפתחות בפרשת הנעדר החרדי בן ה-16, מוישי קליינרמן

   
לאחר 4 חודשים: התפתחות משמעותית בחקירת הנעדר בן ה-16
כבר מעל 4 חודשים. הנעדר מוישי
אא

לאחר ארבעה חודשים מרגע היעלמותו של הנער מוישי קליינרמן, החלה אתמול התפתחות רצינית בפרשה, שעלולה לשנות את התמונה כולה. כזכור, על הפרשה הוטל צו איסור פרסום ולכן בשלב הזה הפרטים חסויים.

מוישי בן ה-16 נראה לאחרונה במירון לפני ארבעה חודשים, כשנסע עם חבריו לקבר הרשב"י. (לפי השמועות נטען כי) ציין מוישי בפני החברים כי הוא הולך "להתבודד" מעט, ומאז נעלמו עקבותיו. צוות חיפושים מיוחד הופקד על חקירת הפרשה ועושה בימים אלו מאמצים אדירים על מנת להגיע לקצה חוט באשר להיעלמות המסתורית.

מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי, אמר לפני שלושה שבועות: "לא נרפה עד שנבין מה עלה בגורלו של מוישי". ספקולציות רבות באשר להיעדרותו פורסמו, נחקרו ונבדקו. יחידת הכלבנים האחראית על החיפושים, מנסה למצוא קצה חוט גם באשר להיעלמות משה אילוביץ לפני כשלוש שנים באותו האזור.

אבותיהם של שני הנעדרים נכחו בחיפושים גם כן. שמואל, אביו של מוישי, התייחס למאמצי היחידה וברך את פועלם: "זה ממש מרגש לראות איך כולם מגויסים למטרה, למצוא את מוישי בריא ושלם". באשר לנעדר משה אילוביץ, סיפר שמואל כי יש דמיון רב בסיפור של שני הנעדרים ואמר כי המשפחות משלבות כוחות ומתאגדות בתפילה ואמונה חזקה, על מנת למצוא את בניהם בריאים ושלימים.

עוד כתבות שיעניינו אותך