מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג
מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג. (צילום: SOMPHOP KHUMTIM/shutterstock)

אחרית הימים

מטורף: כמה זמן תיערך מלחמת גוג ומגוג?

מפוחדים או מסוקרנים? "בניינים יקרסו": מה עתיד לקרות ע"פ הנבואות במלחמת גוג ומגוג וכמה זמן היא תימשך עד שניגאל? התשובה כאן

   
מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג
מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג. (צילום: SOMPHOP KHUMTIM/shutterstock)
אא

מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג? התורה מלאה בנבואות יותר מכל שאר הספרים בשאר הדתות. התורה מסבירה שלפני ביאת משיח תהיה מלחמה ענקית המכונה "גוג ומגוג", המלחמה תהיה עוצמתית ביותר ותשפיע על כל דבר בטבע.

לפני 250 שנה אמר הגאון מווילנא לתלמידיו שהמלחמה האחרונה תימשך בסה"כ 9 דקות. מספיק 5 פצצות אטום על מנת להחריב את כל העולם וכך גם כתוב בנביא זכריה.

דבר איום ונורא צפוי לקרות בתחילת המלחמה של הגויים נגד ישראל, הרבה אנשים ייהרגו, הנשים יתרוצצו ממקום למקום וייאנסו ע"י הגויים, יהיו אנשים שינסו לברוח למדבר על מנת להתחבא שם ויהיה בלאגן רציני.מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג. (צילום: Fishman64/shutterstock)

אך מהרגע שה' יתערב במלחמה הגויים יהיו אומללים. הם יחטפו מכות כל כך עוצמתיות עד שכשינסו לעזור זה לזה ידיהם יימסו ועיניהם ישפכו מחוריהן. יהיה חושך מוחלט בעולם. יש כמה נבואות שונות על מה שעתיד לקרות במלחמה, כמה אופציות, אנחנו לא יודעים באיזו דרך ה' ייבחר שהמלחמה הזו תתקיים.

אלו האפשרויות:

  • לא תהיה מלחמה כי היהודים ישובו בתשובה ואז יהיו זכאים שמשיח יגיע מיד ללא סבל ומלחמה, אך הזמן הזה הסתיים כבר לפני 18 שנה וכרגע אנחנו בפתחם של אחרית הימים.
  • באחרית הימים תהיה ע"פ הזוהר טרגדיה גדולה, 15 ימים לפני שמשיח יגיע יהיה חושך מוחלט בעולם כמו שהיה במכות מצרים. בחושך הזה לא כולם יזכו לחזות במשיח צדקנו ויאבדו מן העולם כל החוטאים והרשעים – היהודים והגויים כאחד. לאחר חמישה עשר ימים תעלה השמש, משיח יגיע ואז ייגאלו ישראל. גם במצרים לא כל היהודים נגאלו רק 20% מהם, מיליוני יהודים מתו במצרים. מי שנחשב צדיק מהגויים, יהיה מי ששומר את שבע מצוות בני נח.
  • נבואה נוספת היא שכעסו של ה' יגיע לשיא ותהיה רעידת אדמה גדולה בישראל. הים יעלה והדגים ישתגעו מהיסטריה, ציפורים ייפלו על הארץ מהרוחות החזקות, הרים בניינים ובני אדם ייפלו וכל מי שעל האדמה יזדעזע. יהיה משפט גדול לכל החוטאים וגשם של אש יירד על האדמה.

הגמרא אומרת "ואין לנו על מי לסמוך אלא על ה' " - כולם יזעקו אל ה' ויבינו שאין מושיע מלבדו, לא יוכלו לסמוך על אף אחד מלבד על אבא שבשמיים. שנזכה לעשות תשובה אמיתית, לזכך את הנשמה ולהינצל מכל גזרות קשות ורעות, אמן.
מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג. (צילום: anasalhajj/shutterstock)

מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג? הרב רפאל אוחיון על מלחמת גוג ומגוג: 

מלחמת גוג ומגוג יזחקאל: כמה זמן תימשך מלחמת גוג ומגוג. (צילום: SOMPHOP KHUMTIM/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך