סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה
סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה. (צילום: New Africa/shutterstock)

סגולות

כולם רוצים להיות נאהבים: סגולה לאהבה עזה

הרב שמשון פוקס בסגולה מפי ר' אריה שכטר המושכת אלינו אהבת אדם, וכן סיפורים מדהימים על אישיותו העוצמתית של רבי אריה שכטר זצ"ל, צפו בתכניתו "סגולת הנסתרים" בימי ה' ב-18:00

   
סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה
סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה. (צילום: New Africa/shutterstock)
אא

סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה
כל אדם בעולם רוצה להיות נאהב, להרעיף אהבה על הסביבה ושכן ירעיפו עליו. אך הדברים לא תמיד מסתדרים כמו שהיינו רוצים. אם חשקה נפשכם בחיזוק הקשר הזוגי והחיזוק האהבה ביניכם, הנה סגולה שביכולתה לשנות את התמונה. אם תאמינו תיווכחו לדעת כי הסגולה הזו מגבירה את האהבה הן בפן הזוגי והן מול הסביבה. אז מה הסוד הגדול? כך תצרו מצב שיאהבו אתכם באמת.

ודאי שמעתם על הצדיק הגדול שנפטר לפני שנתיים, רבי אריה שכטר זצוק"ל, שכתת רגליו הלך עד ימיו האחרונים ומסר דרשות במקומות רבים ברחבי הארץ. רבי אריה שכטר היה קורן באהבתו המיוחדת לה' ולעם ישראל.

מסופר עליו שבאחד מן ההרצאות שנתן באשקלון ניגש אליו בחור בעל חזות דתית עם זקן ופאות ואמר לו שהוא כבר הרבה זמן מחכה לפגוש אותו ולספר לו את סיפורו. הוא סיפר לו שבהיותו צעיר, אשתו החלה להתחזק, ללכת להרצאות. ואילו הוא לא יכול לסבול כל סממן של דת. הוא כאילו פיתח נוגדנים לכל מה שקשור בדת, לא הכיל את המציאות החדשה שנרקמת לנגד עיניו.

יום אחד אשתו שכנעה אותו להגיע ביחד איתה להרצאה. נכנסו ביחד ולאחר כמה דקות החליט הבחור כי הוא לא יכול לשמוע שום מילה ויצא מן האולם. הוא לא יכול לסבול דתיים. הוא התרוצץ מחוץ לאולם הלוך ושוב בעצבים ובחוסר סבלנות, כשלפתע הרגיש יד אדם נוגעת בו.

הוא הסתובב וראה אדם דתי שציין בפניו כי הבחין במצוקתו ושאל כיצד יוכל לעזור לו. המשפט הקטן הזה חימם את ליבו של אותו בחור, הוא התרצה וחזר אל האולם לשמוע את ההרצאה ביחד עם אשתו. הדברים התגלגלו לכך שבסוף הוא חזר בתשובה.

הביט בו רבי אריה בתמיהה, ציין כי הסיפור מקסים, מרגש ומחזק אבל לא הבין כיצד זה קשור אליו. למה חיכה הבחור לספר את סיפורו דווקא לו? השיב לו הבחור כי אותו הבחור שנגע בו מחוץ לאולם היה לא אחרת מאשר כבוד הרב, רבי אריה שכטר.

אם אדם רוצה להרגיש נאהב, הסגולה המדהימה והחזקה ביותר לדברי הרב שכטר שתמיד עובדת, היא לראות את הטוב בכל אדם, להסתכל על מה שיש ולא על מה שאין. צריך אדם שתהיה לו המון סבלנות ואורך רוח עם כל יהודי ולהשתדל בכל מאודו לאהוב כל יהודי כי מתוך אהבה ניתן להשפיע על בן אדם אך מתוך התנשאות נגרם רק הריחוק.
סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה. (צילום: Studio Romantic/shutterstock)סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה - לעוד סיפורים מופלאים ומלאי השראה על רבי אריה שכטר, לחצו על הסרטון:

סגולה לגרום לאהבה: סגולה לאהבה עזה. (צילום: New Africa/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך