חובת צפייה: נבואת הזוהר מתגשמת בממשלה של 2021?
הכנסת

אחרית הימים

חובת צפייה: נבואת הזוהר מתגשמת בממשלה של 2021?

הרב רפאל אוחיון מפרש את דברי הזוהר הקדוש שמדויקים באופן מפליא לזמננו - ותואמים לפעולתה של הממשלה הנוכחית, צפו

   
חובת צפייה: נבואת הזוהר מתגשמת בממשלה של 2021?
הכנסת
אא
הכנסת

בתיקוני הזוהר, תיקון תריסר, דף כ"ז עמוד א' כתוב שהדוחק שדוחקים הערב רב את ישראל ממהר להם את הגאולה. כלומר כל מה שהערב רב דוחק בנו לעזוב את התורה ולצאת ממנה, כל כפיית הגדרות המשובשות עלינו זה למעשה מה שמחזק אותנו ומקרב את הגאולה.

לעומת זאת ממשיך ואומר הזוהר, שאם הם ירפו מאתנו - ייתנו לנו תקציבים ויעשו עבורנו טוב, זה מעכב את הגאולה של עמ"י. כאן אנחנו מרכיבים משקפיים מיוחדות מאוד של ה' יתברך ושל רבי שמעון בר יוחאי זכותו תגן עלינו, שאומר שכל הדוחק שקורה כעת בדור הזה, כל הבלאגן והסנקציות שמפעילה הממשלה שלנו על מנת לעקור כל סממן דתי ויהודי זו למעשה מלחמה חזיתית ביהדות הקדושה! המלחמה החזיתית בדת וביהדות, המלחמה על הכותל, המלחמה על הזהות היהודית של עמנו.

מצחיק שישנם אנשים המגדירים עצמם כ"יהודים ציונים ליברליים". מה זה יהודי ליברלי? יהודי זו דת, היהדות היא דת, לא לאום, ואין כזה מושג יהודי ליברלי. יהדות היא לא ליברלית. יש בה חוקים, מטלות וחובות שעלינו לקיים.

דת היא אורח חיים שלם על פי הספר ולא על פי מה שנוח לפרט. אחים יקרים! אם התחלתם לומר נואש מהממשלה הנוכחית, עצרו לרגע! הממשלה הזו היא אולי לא ממשלת שינוי אבל היא מה שיקרב לנו את השינוי ואת הגאולה השלמה לעמ"י.

עוד כתבות שיעניינו אותך