תפילה למציאת זיווג לאישה: תפילה למציאת זיווג לגבר
תפילה למציאת זיווג לאישה: תפילה למציאת זיווג לגבר. (צילום: TaraPatta/shutterstock)

סגולות

"העברתי את זה לאישה בת 43 והתחתנה": הסגולה של מרן

אם תעשו זאת פעם או פעמיים תזכו בע"ה לזיווג הגון, "גם מר"ן שלא היה איש סגולות אמר זאת", הרב אדיר עמרוצי בתכניתו "אדיר במרום" בימי ג' ב-12:00

   
תפילה למציאת זיווג לאישה: תפילה למציאת זיווג לגבר
תפילה למציאת זיווג לאישה: תפילה למציאת זיווג לגבר. (צילום: TaraPatta/shutterstock)
אא

"מרן הגדול ראש הישיבה אמר שני דברים למציאת זיווג והוא לא איש של סגולות בד"כ אז שווה לכם לרשום. את הסגולה הזו נהגתי לתת לנשים במהלך השידור ואחת מהן התחתנה בגיל 43.

הסגולה היא לתת 30 אגורות לצדקה - לא צריך לבזבז כסף רב, את הכסף שלכם תשמרו לחתן או לכלה ולדברים חשובים יותר. 30 אגורות מוציאים אתכם ידי חובה. לכוון בצדקה זו להכנסת כלה, הכנסת כלה היא לא מפי מר"ן אלא זו תוספת שלי. מי שרוצה זיווג יעשה לו קופת צדקה בבית להכנסת כלה, זו סגולה נפלאה והשילוב של שתי הסגולות הוא חזק מאוד.

אחר כך מר"ן אומר לקרוא בכל יום שלושה מזמורי תהילים ע"פ הסדר העוקב לדוג': פרק א', פרק ב' ופרק ג' וביום למחרת להמשיך עוד שלושה פרקים בסדר עוקב לדוג': פרק ד', פרק ה' ופרק ו'. כך להמשיך בכל יום את שלושת הפרקים הבאים ע"פ הסדר. הספר מסתיים תוך 50 ימים. ברגע שתעשו זאת פעם או פעמיים תזכו לזיווג וזה מנוסה ובדוק! את הסכום שאספתם בקופה יש לתרום למטרת הכנסת כלה כלשהי. תוכלו לגשת לתלמיד חכם ולשאול אותו אם הוא מכיר כלה שמתחתנת בקרוב, אולי אפילו כלה יתומה ולה לתרום את הכסף.

סגולה נוספת ומעולה ממר"ן ראש הישיבה היקר לכל הזקוק לזיווג, לשים חתיכה של זהב בכיס. המילה זהב היא ראשי תיבות של המשפט "זיווג הגון בקרוב".
תפילה למציאת זיווג לגבר ולאישה. (צילום: Raeldg/shutterstock)

עוד סגולה נפלאה נמצאת בתפילת 18 שבה יש "תחנות" (קטעים) המסוגלות לקרב את הזיווג. הדבר הראשון הוא מהאר"י הקדוש - הקטע בתפילה: "אֶת צֶמַח דָּוִד עַבְדְּךָ מְהֵרָה תַצְמִיחַ וְקַרְנוֹ תָּרוּם בִּישׁוּעָתֶךָ, כִּי לִישׁוּעָתְךָ קִוִּינוּ כָּל־הַיּוֹם". אל תקרא לישועתך אלא לישועה-תך ואת המילה 'ציפינו' להאריך ולכוון בראש בתפילה עבור ה' יתברך שאתם מצפים שישלח לכם ישועה וזיווג אמיתי.

הדבר השני, כשמגיעים ל"שומע תפילה" להשתדל "לדבר פתוח" בראש עם ה' יתברך ואם עשיתם עבירות אז לכוון על בקשת סליחה ומחילה מבורא עולם מכיוון שעבירות מסוגלות מאוד לעכב את הזיווג".

בהצלחה רבה שתזכו כולכם למציאת זיווג הגון במהרה משורש נשמתכם. אמן.
תפילה למציאת זיווג לאישה: תפילה למציאת זיווג לגבר. (צילום: Thais29/shutterstock)

תפילה למציאת זיווג לאישה: תפילה למציאת זיווג לגבר - הרב אדיר עמרוצי: 

עוד כתבות שיעניינו אותך