הדרך הקדמונית להוצאת המחלה הארורה מהגוף
(צילום: wutzkohphoto/shutterstock)

סגולות

הדרך הקדמונית להוצאת המחלה הארורה מהגוף

"האם הגיוני לגבות סכומים כאלו? הספר הזה מיועד גם לגמגום או כדי להוציא את המחלה הארורה מהגוף - וכל זה בשם הגאון המקובל רבי ברדא", הרב אדיר עמרוצי בסודות מספרו

   
הדרך הקדמונית להוצאת המחלה הארורה מהגוף
(צילום: wutzkohphoto/shutterstock)
אא
(צילום: wutzkohphoto/shutterstock)

"לפני הכל אני רוצה להבהיר שאין להעדיף כל עניין הכתוב בספרי על פני ביקור אצל הרופא, גם בפרק העוסק בגמגום ובכל העצות שאני מביא בו, הן לא במקום בדיקה אצל הרופא. הכוונה היא שתעשו את הדברים במקביל לבדיקה אצל הרופא".

"אז לשאלת השאלות, איך ניתן להוציא את המחלה הארורה מהגוף? עצה זו נרשמה בספרי מפי המקובל רבי יצחק ברדא .

"מוזגים לתוך כוס מעט יין ונותנים בידיו של החולה במחלה. החולה מברך בכוונה גדולה "בורא פרי הגפן" וטועם טיפה מן היין. לאחר מכן האדם שנוכח עם החולה מקריא בפניו 3 פעמים את הקטע הבא מתוך הגמרא: " אֹסְרִי לַגֶּפֶן עִירוֹ וְלַשֹּׂרֵקָה בְּנִי אֲתֹנוֹ כִּבֵּס בַּיַּיִן לְבֻשׁוֹ וּבְדַם עֲנָבִים סוּתוֹ".

לאחר מכן אומר את המשפט הבא: "בזך בזיך בזבזיך מסמסיך כמון כמיך עיניך ביך עינך ביך אתריך בך זרעיך כקלוט וכפרדה דלא פרה ולא רביא כך לא תפרה ולא תרבה בגופיה דפלוני בר פלונית" (מסכת שבת דף ס"ז) וכשמגיע למשפט פלוני בן פלונית אומר את שם החולה ואת שם אמו. "עשיתי זאת כבר לעשרות אנשים, אלו עצות טבעיות ולחש מהקבלה נגד המחלה".

"לעיתים יש חולה במצב אנוש וכולם נטרפים ומנסים כל כך הרבה פתרונות וביניהם פדיון נפש באלפי שקלים. אני שואל האם הגיוני לשלם סכומים כאלו עבור עשר דקות של קריאת פדיון נפש?! במקום זאת יש בספרי בחינם פדיון נפש של רבי נחמן מברסלב שניתן לעשות לבד באופן עצמאי. אפילו מרן ראש הישיבה שלי לא הסכים בשום אופן לגבות תשלום בעבור פדיון נפש גם כאשר התעקשו בפניו, הוא טען שיהודי בטוח עשה צדקה פעם אחת בימיו וזה מספיק." שתזכו לישועות ולכל הרפואות אמן.

עוד כתבות שיעניינו אותך