הידעתם? "הישרדות": גרסת החיים האמיתיים
(צילום: Rick_Indranil/shutterstock)

אחרית הימים

הידעתם? "הישרדות": גרסת החיים האמיתיים

"יירד מבול של כפירה בעולם, רק מי שיחזיק חזק מאוד - ישרוד, השאר יעופו לבד": הרב ליאור גלזר - "רק מי שמחזיק חזק שורד", צפו בתכניתו "אורות גבוהים" בימי א' ב-19:00

   
הידעתם? "הישרדות": גרסת החיים האמיתיים
(צילום: Rick_Indranil/shutterstock)
אא
(צילום: Rick_Indranil/shutterstock)

אנחנו נמצאים בדור מאוד קשה, דור לפני ביאת משיח, המון אסונות וצרות פוקדים את עמ"י, הסתר הפנים מחשיך כל פינה. ישנו פילוג גדול מאוד בעם, אנשים לא מכבדים אחד את השני, לא סבלניים וסובלניים זה לזה וממהרים כל הזמן בשביל לאסוף עוד דברים עבור עצמם, שישדרגו את חייהם הם, מבלי לעצור לרגע לחשוב על האחר ולראות במה אפשר לעזור לו והיכן הקושי שלו נמצא. אנחנו כל כך עסוקים בעצמנו שזה עגום. אינסוף אסונות, פיתויים שקריים, מחלות, פיגועים, מלחמות, הסתה ושנאה משתוללת שאף אחד לא חסין אליה.

זו מציאות מאוד קשה לחיות בה אך כל זה הוא כאין וכאפס לעומת מה שעתיד לבוא.. "הנועם אלימלך"  אומר שבימות המשיח הקב"ה ינער חבל ארוך על כל העולם ואנשים ימותו כהרף עין ללא אבחנה, כנאמר בפסוק "יעקב חבל נחלתו".

הדרך היחידה שלנו להשיג לעצמו "חסינות" היא פשוט אמונה חזקה וידיעה שהקב"ה יתברך הוא השליט היחיד בעולם, הוא אבא שלנו הרחמן שדואג לנו ואוהב אותנו ורק מי שיוותר חזק באמונתו ולא ייתן להסחות הדעת של העולם הזה להניא אותו מהאמונה שלו בה' יתברך, ישרוד את ימי ביאת המשיח שהם ימים קשים. בדיוק כמו בטבע ש"רק החזק שורד", רק מי שאמיץ ועומד בראש מורם מבלי לפחד מחיות אחרות יזכה לשרוד, גם בעולמנו - רק מי שייאחז בכל כוחותיו באמונה בבורא עולם, יזכה להינצל ולהיגאל בביאת משיח. 

עוד כתבות שיעניינו אותך