למשוך שלווה ושלום בבית: "אני אישית עושה את זה גם"
(צילום: fizkes/shutterstock)

סגולות

למשוך שלווה ושלום בבית: "אני אישית עושה את זה גם"

כיצד תשמרו את ביתכם מוויכוחים ומהתלקחויות? "שמעתי מהרב יצחק פנחסי וגם בשם האר"י שטוב לשים אזוב בבית, כדאי להניח את זה על השולחן בשבת, זה מסלק את הפורענות ומביא רפואה לאדם", צפו בתכניתו של הרב עמנואל מזרחי בכל יום ב' בשעה 17:00

   
למשוך שלווה ושלום בבית: "אני אישית עושה את זה גם"
(צילום: fizkes/shutterstock)
אא
(צילום: fizkes/shutterstock)

שוב הילדים רבים ביניהם? שוב התווכחת עם בעלך? שוב כולכם במירוץ נגד הזמן?

גם אתם מרגישים שדווקא בשישי ושבת יצר הרע מנסה לחדור ולהפריע? לא פעם נוצרות מריבות במשפחה דווקא לקראת שבת המלכה, שאמורה להיות מלווה בתחושת נינוחות, רוגע ואחדות משפחתית.

אולי כל אלו מתרחשות בשל ההכנות האינטנסיביות והלחץ להספיק לסיים הכל לפני כניסת השבת. איך תמנעו זאת ותחזירו את השקט והשלווה אל חיק המשפחה? איך תוכלו ליהנות יחד באמת זה עם זה? שניה לפני שאתם 'מאבדים את זה', הנה סגולה מיוחדת ויוצאת דופן של הרב עמנואל מזרחי שעשויה לשנות לכם את האווירה בבית מקצה לקצה ולהקפיץ את מצב הרוח.

אומר הרב עמנואל מזרחי: "סגולה ששמעתי מהרב פנחסי זצ"ל, נוהגים לעשות אותה הרבה מהצדיקים והגאונים וגם אני נוהג לעשותה באופן אישי בביתי, היא לשים אזוב - זעתר, על שולחן השבת. אדם תמיד ישים הזעתר בכלי ויניח על שולחן השבת. מלח ניתן לשים כל השבוע על השולחן, אזוב אפשר לשים רק בשבת, בנוסף למלח. זו סגולה נפלאה לברכה ולסילוק הפורענות ולא רק זאת, אלא שזה מסוגל למשוך רפואה לאדם.

אזוב היה אחד החלקים של הטהרה של הפרה האדומה וכך אדם נטהר ("תחטאני באזוב ואטהר"). האזוב מושך שלום, שלווה ורגיעה לבית וגורם שלא יהיו מריבות בשבת ולא תהיה שום "התלקחות", מסלק את כל הסטרא אחרא ודברים מזיקים.

אז אם התייאשת מלמצוא פתרונות, עזוב אותך - שים אזוב.

עוד כתבות שיעניינו אותך