הגרי"א דינר חרץ: "אין לנסוע באופניים חשמליים בתוך העיר!"
(באדיבות המצלם)

יהדות

הגרי"א דינר חרץ: "אין לנסוע באופניים חשמליים בתוך העיר!"

הפוסק הגרי"א דינר קבע בנחרצות: אסור לנסוע בקורקינט ואופניים חשמליים בתוך העיר • האזינו לדבריו

   
הגרי"א דינר חרץ: "אין לנסוע באופניים חשמליים בתוך העיר!"
(באדיבות המצלם)
אא

רב מרכז העיר בני ברק, הגאון הגדול רבי יהודה אריה דינר, מגדולי הפוסקים בציבור החרדי קבע בשיעורו היומי כי זו הפקרות לנסוע בתוככי העיר על גבי קורקינטים ואופניים חשמליים. דבריו הגיעו לאחר פטירתו הטראגית של הגרא''א אדרת כתוצאה מפציעה קשה בעקבות תאונת קורקינט.

הפוסק הגאון הגדול, רבי יהודה אריה דינר שליט"א התייחס אתמול (חמישי),בשיעורו היומי לפטירתו הטרגית של הרב הגאון רבי אברהם אריה אדרת זצ"ל מרבני ומרביצי התורה בישיבת "נתיבות עולם", שנפטר השבוע לאחר תאונת קורקינט קשה וקבע כי זו הפקרות לנסוע בקורקינט ואופניים חשמליים בתוככי העיר בני ברק.

בדבריו אמר הפוסק הגאון רבי יהודה אריה דינר מגדולי הפוסקים בציבור החרדי: "רבותיי, אנחנו רוצים לעשות מחאה ברבים על מה שקרה, כזו טרגדיה בבני ברק שקורקינט חשמלי, דבר כזה קטן הפיל אברך יקר מקרב לבבות להקב"ה הרב אדרת זצ"ל, הפיל אותו וגרם לו להיכנס לגן עדן".

הפוסק הגרי"א דינר פסק בשיעורו שנמסר למאות משתתפים דרך הטלפון כי: "זו הפקרות ממש. רואים את הסיכון של הדברים האלו קורקינט חשמלי ואופניים חשמליים". בסיום דבריו קבע הפוסק כי "מי שבידו לבטל דבר זה, שיעשו איזה תקנה שאסור לנסוע בתוך העיר לא בקורקינט חשמלי ולא באופנים חשמליים וכל הדברים האלו שזה כל כך מסוכן, אשרי לו".

עוד כתבות שיעניינו אותך