3 סגולות מדהימות מהמקורות הקדושים לרפואה שלימה
קרדיט: canva

סגולות

3 סגולות יעילות לרפואה - שישמרו אתכם הרחק מרופאים

מי לא רוצה להיות בריא ולהתמיד את בריאותו? קבלו 3 סגולות מדהימות במיוחד לרפואה, מהמקורות הקדושים שלנו

מנחם גלזר   
3 סגולות מדהימות מהמקורות הקדושים לרפואה שלימה
קרדיט: canva
אא

רוצים להרגיש טוב ולהתמיד את בריאותכם? קבלו 3 סגולות יעילות מהמקורות, שאתם חייבים לנסות:

סעודה עם מניין לכבוד ר' זושא מאניפולי

אם אתם מרגישים לא טוב או מכירים אדם שחולה במחלה כלשהי ר"ל, מובא בשם הרב שלמה עופר כי הסגולה הזו, שמופיעה בכתבים היהודיים העתיקים, מסוגלת להושיע: הסגולה היא לעשות סעודה שבה יש לפחות מניין (10 אנשים) ובסעודה לומר בפה שאנחנו מכוונים שהסעודה היא לכבוד הצדיק ר' זושא מאניפולי, לעילוי נשמתו. אם יש אפשרות כזו, טוב יהיה שהחולה בעצמו ידליק נר לעילוי נשמת הצדיק ולאחר מכן יתפלל ויאמר: 'סעדני ואיוושע' ואז יתן מספר פרוטות לצדקה (בסכום של לא פחות משקל).

 

מזמור 'יענך' 12 פעמים

בין אם מדובר בחולה עצמו ובין אם אדם אחר מתפלל עבורו, טוב לומר את מזמור כ' בתהילים 'יענך ה' ביום צרה' - 12 פעמים. רצוי לכוון בכל מילה ומילה לצרה שבה נמצאים (במחשבה כמובן) ולאחר מכן לבקש שהחולה יזכה להתרפא. סגולה זו אגב טובה לכל צרה שהיא, גם, לצורך העניין, לאישה שנמצאת בחדר הלידה (מתוך הספר 'סגולות ישראל').

 

להיות זהירים במצוות מזוזה

סגולה זו אף היא מופיעה בספר 'סגולות ישראל', והיא לקוחה מהשולחן ערוך שכותב כי 'כל הזהיר במצוות מזוזה - יאריכו ימיו ושנותיו'. 

לכן, טוב שהחולה יבדוק את המזוזות בביתו ואף במקום עבודתו אם ניתן, ויקבל על עצמו להיזהר ככל שניתן במצוות המזוזה, היות והיא היא המגן הרוחני לבתי ישראל ולאנשים הדרים בתוכם. המזוזה היא הכוח הרוחני ששומר על עם ישראל מפני מזיקים שבחוץ, וכשהמזוזות ניזוקות, אזי חלילה גם הגוף או הנפש של הדרים בבית שבו המזוזות ניזוקו - יכולים להינזק. בדקו את המזוזות לעתים קרובות, וודאו שאתם קונים את המזוזות שלכם אך ורק אצל סופר סת"ם ירא שמיים. 

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי