תפילה לישועה מהירה: תפילה לישועה מיידית
תפילה לישועה מהירה: תפילה לישועה מיידית. (צילום: AlexandrMusuc/shutterstock)

סגולות

שוקעים בבוץ? תפילה לישועה מיידית

התפילה הבאה מיועדת לישועות בכל תחום. חיבר אותה רבי יהודה זאב ליבוביץ, מתוארת מפי הרבנים וגדולי הדור כתפילה המסוגלת לישועות רבות

   
תפילה לישועה מהירה: תפילה לישועה מיידית
תפילה לישועה מהירה: תפילה לישועה מיידית. (צילום: AlexandrMusuc/shutterstock)
אא

"כָּל מִשְׁבָּרֶיךָ וְגַלֶּיךָ עָלַי עָבָרוּ": כנקודת מוצא ראשונית חייב כל אדם לזכור כי מדובר במשבר שיחלוף וכי שום שפל בעולם הוא לא לנצח, רק להוריד את הראש עד שהגל יעבור. על האדם להאמין באמת בבורא עולם שהוא יכול להושיע אותו מכל צרה שהיא ולהצילו מן המיצר, "גם אם חרב חדה מונחת על צווארו של אדם, אל יתייאש מן הרחמים".

רבי יהודה זאב לייבוביץ' זצוק"ל, מצדיקי וגדולי הדור בעבר, חיבר תפילה חזקה מאוד לישועות שמופיעה על הציון הקדוש שלו בבני ברק. התפילה מיועדת לאדם המצוי בצרה ומחסור בכל תחום. הרב ליבוביץ' חיבר במשך תקופה ארוכה את התפילה ורבנים גדולים נהגו לקרוא אותה בציון. מדובר בתפילה עם כוח עצום ורבים נושעו לאחר שקראו אותה.
תפילה לישועה מהירה. (צילום: eskystudio/shutterstock)

נוסח התפילה: "ויהיו נא אמרינו לרצון לפני אדון כל, אנו מבקשים מאלוקי אברהם, יצחק ויעקב ויחיאל צבי בן מנחם יצחק, אשר השליך עצמו לתוך האש בשביל רצונך הקדוש, ורבי יהודה זאב בן יחיאל צבי בן מנחם יצחק שעבר שבעה מדורי גיהינום וסבל כל ימיו על קדושת שמך.

"מבקש אני ממך שכשם שיחיאל צבי בן מנחם יצחק עשה את רצונך וביטל עליך את גופו, ונתעלה בשמים ונעשה גדול כמו אליהו הנביא בשעתו, כך מבקש אני (פלוני בן פלוני) ששכינתך הקדושה לא תסתלק מעליי ובכל פעם כאשר אהיה בצרה, יהיו אלו הדברים והצרופים הקדושים על ידי האש הקדושה, ובזכות זה יתקבלו כל התפילות שלי. וכשם שבעל הרחמים גדול עזר לי עד עתה, כן תעזור לי מכאן ואילך, ובאותו היום שאבקש ממך, אמן."
תפילה לישועה מיידית. (צילום: eskystudio/shutterstock)

תפילה לישועה מהירה: תפילה לישועה מיידית | הרב חגי צדוק - הצלחה למרות הקשיים:

תפילה לישועה מהירה: תפילה לישועה מיידית. (צילום: AlexandrMusuc/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך