אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים
אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים. (צילום: Hiba Al Kallas/shutterstock)

אחרית הימים

מלחיץ? סימני אחרית הימים 2022

אחרית הימים: המושג ששנוי במחלוקת. האם יהיה כאוס מוחלט או שמא הכל יתנהל על מי מנוחות? מה יהיה באמת באחרית הימים והאם יש סיבה לחשוש? כך נזהה את הסימנים לקץ הגלות

   
אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים
אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים. (צילום: Hiba Al Kallas/shutterstock)
אא

אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים;
​המושג אחרית הימים מוציא כמעט כל אדם משלוותו וגורם לו לנוע במקומו בחוסר נוחות. הרי אף אדם לא אוהב לחשוב על הסוף וכולנו חוששים מן המצופה לנו ורוצים להמשיך כרגיל בחיינו. כדאי לדעת! החששות לא באמת מוצדקים מכיוון שע"פ המקורות אחרית הימים תהיה התקופה הטובה והיפה ביותר בעולם שכולנו מצפים ומייחלים לה. זו תהיה נקודת מפנה בעולם שתוביל לסוף הניסיונות והדברים השליליים.

לא יהיה יותר יצר הרע שנצטרך להילחם בו והחיים יהיו הרבה יותר פשוטים וטובים. ביהדות העולם מתחלק לשתי תקופות, זמן העבודה וזמן קבלת השכר.
 אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים. (צילום: JossK/shutterstock)

זמן העבודה הוא הזמן הנוכחי שמלא במלחמות בלתי פוסקות מול יצר הרע, בהתמודדות עם משברים ועם קשיים בחיינו, בבחירה בין טוב לרע ובעבודת מידות. לעומת זאת זמן קבלת השכר בתקופת אחרית הימים יהיה שונה לחלוטין במהותו. בית המקדש יוקם בהר המוריה ולאחר מכן כתוב: "וכתתו חרבותם לאתים וחניתותיהם למזמרות" - כל החרבות וכל כלי המלחמה לא ישמשו יותר להרג ולמלחמות, אלא לעבודת האדמה, הם ישמשו כאתים וכמזמרות.

"לא יישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה" - לא יהיו מלחמות בעולם יותר בין העמים, לא יהיה צבא ולא יהיו אימונים. כל דבר שנבנה לצרכי מלחמה, ישמש באחרית הימים לדברים חיוביים. לדוג': אם בנו כור אטומי על מנת לפתח בו פצצות אטום ולהילחם נגד עם אחר, הוא יעבור הסבה להפקת חשמל.

לכן אחים יקרים! אין חשש כלל מתקופת אחרית הימים, תקופה בה לא יהיו יותר צרות, לא יהיו דאגות ומלחמות, משיח צדקנו יהיה המלך של כל האומות בעולם, שיתאחדו ופניהם יהיו לשלום. צריכים להתפלל בכל הכוח לביאת משיח צדקנו במהרה ולתקן עצמנו בתשובה שלמה על מנת לזכות לחזות בו במהרה בימינו אמן.
 אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים. (צילום: Antonio e Lorenzo D'Agata/shutterstock)

אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים – הרב רפאל אוחיון:

אחרית הימים 2022: סימני אחרית הימים. (צילום: Hiba Al Kallas/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך