פשיטות משטרתיות ושידורים ברפת: ערוץ 2000 מאז ועד היום
ערוץ 2000 מאז ועד היום

ערוץ 2000

פשיטות משטרתיות ושידורים ברפת: ערוץ 2000 מאז ועד היום

לכבוד פתיחת האולפנים הצטרפו לאופן המטלטל בו הוקם הערוץ, כל זה בליווי המעצרים והפשיטות המשטרתיות. רק בשביל להפיץ את היהדות והתורה בכל מחיר. ערוץ 2000 אז וגם היום.

   
פשיטות משטרתיות ושידורים ברפת: ערוץ 2000 מאז ועד היום
ערוץ 2000 מאז ועד היום
אא
ערוץ 2000 מאז ועד היום

כולנו נהנים כיום מתוכן מדהים, איכותי ומחזק בפלטפורמה הנהדרת שנבנתה כאן לחיזוק ולקירוב לבבות אל התורה הקדושה. רצינו לספר לכם מאיפה הכל התחיל, איך נבנה שלב אחר שלב השביל אל הערוץ המיוחד שזכה לחבר ולקשר בין האנשים הנכונים מכל הקצוות הארץ. הנה טעימה קטנה:

מייסד הערוץ הועמד בדילמה קשה כאשר התבשר ע"י הצדיק "בבא אלעזר" שעליו לבחור בין הבאת ילדים אל העולם לבין הקמת מורשת יהודית שתזכה את הרבים. ההחלטה הייתה הרת גורל. הרי ידועה האמרה: "ארבעה חשובים כמת אלו הם: עני, סומא, מצורע ומי שאין לו בנים".

הוא החליט לבחור בהקמת צביון שיקרב את הרבים אל התורה ואל ה' יתברך, ובזכותו כל הדבר הגדול הזה מתקיים עד היום. הסתלק מן העולם מבלי שזכה לדור המשך. אך ילדיו של מייסד הערוץ הם הגולשים, המאזינים והעוסקים במלאכה.

הערוץ הוקם מתוך יוזמה ורצון אמיתי לפעול על מנת לשנות את המציאות בנוף התקשורתי הישראלי שהיה עלול לא פעם לגרום לדיכוי הרוח ונפילת המורל של העם.

אפשר גם אחרת, חדשות יכולות גם לרומם את הרוח וגם לאסוף את שברי הלב. השאיפה הייתה להקים רשת שתתאים לכולם, תהווה רשת ביטחון ותדבר בשפת העם באופן הכי מקרב שניתן, ללא יומרות והתניות. ויותר מכל, פשוט לגרום לאיחוד לבבות, לאחדות העם מתוך שמחה וקדושה.

הדרך לא הייתה פשוטה, הערוץ חווה משברים רבים ונלחם בגבורה מול פשיטות משטרתיות, החרמת ציוד ומעצרים, ולמרות זאת המשיכו בחירוף נפש ובכל הכוח על מנת שהערוץ ימשיך להתקיים כאן עד ימינו. שמחים שזכינו.

הסיפור של מייסד הערוץ: "היה בהלם": הגיע אל בבא אלעזר ולא ציפה למה שהולך לקרות...

עוד כתבות שיעניינו אותך