הרב הראשי סגר מעגל ונפגש עם הרופאה שהצילה את בתו
(צילום: דוברות בית החולים קפלן)

חדשות

הרב הראשי סגר מעגל ונפגש עם הרופאה שהצילה את בתו

לפני 13 שנה נדבקה ביתו של הרב הראשי דוד לאו בחיידק טורף. אמש הגיע הרב לאו לבית החולים קפלן והודה לרופאה שהצילה את חיי בתו

   
הרב הראשי סגר מעגל ונפגש עם הרופאה שהצילה את בתו
(צילום: דוברות בית החולים קפלן)
אא

אמש (ב'),הגיע הרב הראשי לישראל, הגאון הרב דוד לאו, להדליק נר שני של חנוכה במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית. הרב הראשי סיפר לנוכחים, שהסכים להגיע לבית החולים, ושמח כששמע שיוכל לפגוש את הרופאה שהצילה את בתו לפני כ-13 שנים – ד"ר נועה גדסי.

"לפני 13 שנים קיבלנו מתנה מהקב"ה ילדה קטנה, וכל הבית היה מאושר ממנה. אבל ביום שישי אחד התברר שהתאהב בה גם חיידק טורף", סיפר הרב לאו, "הגענו לבית חולים בירושלים, שם פגשנו מתמחה שהתעקשה לבצע בילדה בדיקות מסוימות והתגלה שהיא חולה בחיידק טורף". הרב לאו הוסיף: "הרופאה הזו, ד"ר נועה גדסי, שעובדת היום במרכז הרפואי קפלן חלמה שהילדה הזו יצא ממנה משהו והחליטה שהיא לא מוותרת עליה. עכשיו הראיתי לה תמונה של הילדה – איך החלום הזה התגשם".

יו"ר הכללית, יוחנן לוקר, אמר: "אני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל אנשי קפלן. תעצומות הנפש הן שמנצחות בסוף, המצוינות פה באה לידי ביטוי באנשים. בקפלן יש אנשים נפלאים".

מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, פרופ׳ טריף בדר אמר: "אי אפשר שלא להתרגש למשמע הסיפור המיוחד של הרב הראשי לישראל וד"ר גדסי. זה ההון האנושי שמרכיב את בית החולים".

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות אמר: "זו ההזדמנות שלנו כתושבי העיר לומר לכם תודה, ולהוקיר את הרופאים בקפלן. אתם אלו שמביאים את האור".

עוד כתבות שיעניינו אותך