נמצאים בתקופה לחוצה? אתם חייבים לזכור את זה

יהדות

נמצאים בתקופה לחוצה? אתם חייבים לזכור את זה

תקופה לחוצה ומבלבלת, תקופה שהקושי להאמין בעצמך מתעצם, אך ישנן דרכי פיתרון בתקופה כה קשה ומסרבלת, אשר אותן מייצג הרב יקיר בוטה - זו הדרך לגאולה הפרטית

   
נמצאים בתקופה לחוצה? אתם חייבים לזכור את זה
אא

אנחנו נמצאים בתקופה כה לחוצה ומבולבלת, זמנים רדופי צרות ואסונות, הכל מתערבב, כולם מוכנים לרמוס זה את זה ובלבד שיזכו בעוד טיפת עושר או כבוד. כולם נמצאים בהסתר פנים גדול ללא שום דרך יציבה ובטוחה ולא מעט קשיים ודכאונות חולפים על פנינו. גם לחזקים ביותר קשה להחזיק חזק ולפתח חסינות. אנחנו חייבים לזכור שדווקא ברגעים הללו, דווקא בעתות משבר וקושי כשאדם לא מאמין בעצמו ובדור של בלבול נוראי, עלינו לזכור מי אנחנו בכדי שלא נלך לאיבוד בדרך.

לפני שנים חי צייד עשיר מאוד, הרפתקן שאהב לנדוד ממקום למקום ולגלות חיות פרא ויצורים למיניהם. יום אחד אותו צייד הגיע אל חווה מלאת כלובים ובאחד מן הכלובים נגלה לעיניו כלוב גדול עם עופות אשר בתוכו נשר ענק מימדים שאכל זירעונים עם התרנגולות.

הגיע הצייד אל האיכר שהיה אמון על החווה ושאל אותו לפשר העוף המוזר. השיב האיכר שאין לו מושג, זה מה שבקע מן הביצה. הצייד הבין שכנראה התגלגלה ביצה של נשר בין הביצים של התרנגולות. באינסטינקט של רגע פרש הנשר כנפיים והתחיל לדאות לכיוון השמיים וכאילו נופף לצייד לשלום על כך שהציל את חייו.

אנחנו כאותו הנשר! אם נדע להתרומם ולשנות עצמנו, להתעורר ולהבין שבאמצעות מעשים קטנים אנחנו יכולים להפוך עולמות ולשנות את כל פני הדברים כי אין הדבר תלוי, אלא בנו וברגע שנשכיל להבין זאת וודאי יהיה טוב לנו ולכל עם ישראל.

עוד כתבות שיעניינו אותך