הילולת האר"י הקדוש: יום תיקון הנפטרים העולמי של ערוץ 2000
הילולת האר"י אתמול. (צילום: משה להב)

יהדות

הילולת האר"י הקדוש: יום תיקון הנפטרים העולמי של ערוץ 2000

בכל שנה, בהילולת האר"י הקדוש ערוץ 2000 עושה למעלה מ-8 שעות תיקון נפטרים. בואו לצרף את שמות יקירכם שהסתלקו מהעולם ותעשו להם נחת בעלומות העליונים

   
הילולת האר"י הקדוש: יום תיקון הנפטרים העולמי של ערוץ 2000
הילולת האר"י אתמול. (צילום: משה להב)
אא


תיקון הנפטרים זהו סדר שמיועד לעלות את נשמות הנפטרים מעלה-מעלה בעולמות העליונים, ולעשות להם נחת רוח.

את התיקון סידר רבי יהודה פתיה זצוק"ל שהיה מגדולי מקובלי ירושלים מלפני 100 שנים ולצידו החיד"א הקדוש אשר תיקן סדר דומה. 

בערוץ 2000 עושים את התיקון לפי שתי השיטות במעמד שעורך למעלה מ-8 שעות. התיקון נערך ביום הילולת האריז"ל הקדוש, שיום הסתלקותו ידוע כיום גדול המסוגל לקבלת התפילות, ביום קדוש זה עשרות רבנים ותלמידי חכמים יראי שמיים מקדישים לימוד תורה, וסדר תפילות מיוחד, קוראים קדיש, ספרי תהילים, מקיימים הקפות עם ספרי תורה ותקיעת שופרות, קוראים חלקי זוהר מיוחדים וכל זאת לעילוי נשמות הנפטרים שאת שמותיהם מזכירים ביום זה.

ובכך עושים להם עילוי נשמה אדיר ונחת רוח עצומה. אין לשער ואין לתאר את השמחה שנגרמת לנשמת הנפטר בזכות התיקון המיוחד שגילה רבי יהודה פתיה זצוק"ל שעורך 8 שעות ברציפות (כמו כן התיקון עובר בשידור חי בערוץ 2000 כך שניתן להאזין ולהשתתף במעמד המיוחד...)

תיקון לנפטרים העולמי: אם היינו יודעים כמה שהנפטרים מחכים לתיקון הזה וזקוקים לזה לא היינו עוצמים עין עד שהיינו עושים את זה. ערוץ 2000 כמדי שנה בשנה עושה את התיקון הזה בצורה הטובה ביותר וב"ה יש עדויות מדהימות של נפטרים שעשו להם את התיקון הזה ובאו במסרים לקרובים שזה עושה להם נחת רוח בעולמות העליונים.

החיד"א הקדוש כותב שחשוב מאוד לעשות את התיקון הזה כמה פעמים לכל נפטר ובכל פעם של תיקון הנפטרים כשמזכרים את שמו - מזככים אותו

לכן גם אתם אל תחכו - תתקשרו עכשיו 2610* ותמסרו את השמות של הנפטרים שלכם לתיקון המיוחד הזה, ותעשו להם עילוי נשמה עצום.

עוד כתבות שיעניינו אותך