אמו של הנעדר מוישי קליינרמן: "אני צמודה לטלפון, חוששת שנחטף"
(צילום: Roman Yanushevsky/shutterstock)

חדשות

אמו של הנעדר מוישי קליינרמן: "אני צמודה לטלפון, חוששת שנחטף"

מוישי קליינרמן נעדר כבר 53 ימים וככל שהזמן עובר, התקווה מתרחקת. כעת קוראת אימו למשתתפים בהילולת הרשב"י: "פתחו עיניים, אולי מוישי יהיה שם"

   
אמו של הנעדר מוישי קליינרמן: "אני צמודה לטלפון, חוששת שנחטף"
(צילום: Roman Yanushevsky/shutterstock)
אא

מוישי קליינרמן, הנעדר בן ה-16, יצא מביתו לפני כחודש וחצי ביחד עם מספר חברים לבלות את השבת במירון. במהלך השבת פנה מוישי אל חבריו ואמר כי הוא הולך להתבודד, אלא שמאז נעלמו עקבותיו ונותק איתו הקשר. אמו המודאגת של מוישי, גיטה קליינרמן, מספרת כי במהלך התקופה רחשו השמועות ונבדקו לא פחות  מכ – 70 מקרים, שהתבדו לבסוף. למשפחה התברר גם כי מוישי הגיע לשבת נוספת במירון לאחר שבוע אך הם לא ידעו מכך דבר. בראיון כואב במיוחד, סיפרה האם על שברון הלב הקשה מנשוא שפוקד אותה בימים האחרונים וציינה כי היא מנסה לחזור לשגרה כמה שאפשר על מנת לשמור על אחדות המשפחה.

"יש המון רגעי שבר ובכי, אנחנו מוכנים להכל ומסבירים גם לילדים. כתוב שאין שמחה כהתרת הספקות, אני לוקחת את הפלאפון איתי לכל מקום, אפילו לשירותים ולמקלחת ומקווה בכל רגע לקבל שיחה ממנו". עוד הוסיפה האם השבורה כי היא חושבת שלא מדובר בהיעלמות תמימה וכי יש סיכוי שמדובר בחטיפה. "זה סוג של חטיפה. אחרת אין לי תשובה ואין עדויות של אנשים שראו אותו ולכן מתחזקת התחושה אצלי שזו חטיפה. זה מאוד מפחיד כי חוסר הוודאות מאוד קשה.

  

אנחנו מנסים להתפלל ולהתחזק ולקחנו חוקר פרטי שנכנס לתמונה והתיק נמצא במשטרה בדרגות הכי גבוהות". לקראת הילולת הרשב"י במירון שנערכת כמידי שנה בל"ג בעומר, הגיבה האם על האפשרות והתקווה כי בנה עשוי להגיע לשם "אם הוא משוחרר ויוכל לעשות את זה, יש תקווה שהוא יגיע לשם, אבל אם הוא חטוף אז זה לא משנה כי הוא וודאי תחת מצוקה".

המשטרה מצידה הקימה צוות חקירה שלם העסוק כל העת בחיפושים אחר מוישי, מתוך הנחה שהוא עדיין בין החיים. "יש צוות חקירה שלם ודיווחים שונים מגיעים מכל רחבי הארץ. אנחנו בודקים לעומק כל קצה חוט וכל שמועה", אמר אלון כלפון, מפקד תחנת מודיעין עילית.

למוישי מבנה גוף רזה, הוא בעל עיניים כהות ושיער כהה ומרכיב משקפי ראייה. כל היודע דבר או נתקל במוישי מתבקש להתקשר מיידית אל המשטרה למוקד 100 או בטלפון 08-6447200. כמובן שיש להרבות גם בתפילות ולזעוק לשמים שמוישי יימצא בין החיים, בריא ושלם. שנשמע בשורות טובות במהרה אמן כן יהי רצון.

עוד כתבות שיעניינו אותך