קולות מוזרים נשמעים מאגם קפוא בקולורדו
(צילום: Standret/Brovko Serhii/shutterstock)

חדשות

קולות מוזרים נשמעים מאגם קפוא בקולורדו

רעשים מוזרים נשמעו מאגם קפוא בקולורדו, המומחה סקוט סי וורינג טוען כי ככל הנראה מדובר בבסיס נסתר של חייזרים

   
קולות מוזרים נשמעים מאגם קפוא בקולורדו
(צילום: Standret/Brovko Serhii/shutterstock)
אא

הקונספירציות על קיומם של חייזרים בעולם כנראה לא יסתיימו אף פעם. תיעוד חדש של רעשים מוזרים ממעמקי אגם קפוא בקולורדו מעלה שוב את הטענה כי מדובר בחייזרים, אולי אפילו בסיס נסתר שלהם.

נזכיר כי בזוהר ישנה התייחסות לעניין יצורים על טבעיים, כאשר ישנו אזכור לכך שהעולם בנוי משבע ארצות בשכבות עגולות, בדיוק כמו בבצל. הזוהר מסביר כי לאחר חטאו של אדם הראשון הוא גורש מגן העדן ואיבריו התפזרו בכל שבע המדינות. ישנה סברה כי האדם הגיע לתבל, העולם שלנו – שהוא העליון והטוב ביותר מתוך שבע המדינות, רק כאשר תיקן את עצמו ועלה במדרגות הרוחניות שלו. ייתכן כי מדובר ביצורים מאחת משבע המדינות מתחת לאדמה?!

הסרטון צולם ככל הנראה ב4 לדצמבר, ע"י עובד של רשות הפארקים בקולורדו. סקוט סי, מומחה ומאמין בקיומם של עב"מים טוען "בשנים האחרונות אזרחים מקולורדו תיעדו עשרות מקרים המוכיחים את קיומם של עב"מים המגיעים ככל הנראה מהכדור הלבן". לדבריו גם בתיעוד בסרטון מדובר בחייזרים הנמצאים במעמקי האגם ולמעשה האגם משמש במקרה הזה כסוג של מגבר. לדבריו של סקוט בסיסי חייזרים עשויים להשתרע על פני שטח לא קטן, עד 5 ק"מ. "לעב"מים יש אפילו מערכת שלימה של מזג אוויר משלהם והקולות שנשמעו ממעמקי האגם מעידים על קיומם. אם ננסה לשלוח להם מסר קולי בחזרה באמצעות רמקול זה יצליח גם מן העבר השני אך הדבר לא מומלץ אם עושים זאת לא באופן הנכון כי עלול לגרום לתגובה צבאית מצידם", מסביר סקוט.

לעומת זאת, רשת הרדיו NPR בארה"ב טוענת כי ההסבר ההגיוני לרעשים שנשמעו מן האגם הוא למעשה תזוזה בקרח עקב שינוי בטמפרטורה - מה שגורם לצליל עולה ויורד.

באשר לטענות שהועלו - הגורסות כי הקולות בסרטון נשמעים כמו יריות מסרטי "מלחמת הכוכבים", מומחה הסאונד אנדראס ביק כותב: "הצלילים נגרמים כתוצאה מתזוזה בקרח ומגיעים לאזנינו בהפרש של זמן, לכן הם נשמעים כפיצוצים קטנים". אתם תשפטו.

עוד כתבות שיעניינו אותך