עשרות משגיחי כשרות טיגנו טרפות מול ביתו של שר הדתות כמחאה
צילום: תנועת חזון

חדשות

עשרות משגיחי כשרות טיגנו טרפות מול ביתו של שר הדתות כמחאה

עשרות משגיחי כשרות הגיעו לביתו של שר הדתות וטיגנו שרימפס במחאה על רפורמת הכשרות המסוכנת שתועבר היום בכנסת

   
עשרות משגיחי כשרות טיגנו טרפות מול ביתו של שר הדתות כמחאה
צילום: תנועת חזון
אא
צילום: תנועת חזון

עשרות משגיחי כשרות הגיעו אמש לביתו של שר הדתות מתן כהנא וטיגנו טרפות במחאה על רפורמת הכשרות.  הרב דרור אריה, ממובילי המחאה: "כהנא בוחר להכשיל את הציבור בזדון, יש לנו חובה להפיל את החוק הרע הזה".

יו"ר תנועת חזון, הרב דרור אריה, אמר עוד: "יהודים לאורך ההיסטוריה הסכימו לוותר על חייהם כאשר נכפה עליהם לאכול בשר לא כשר, וכעת כהנא וליברמן רוצים להביא רפורמה שתגרום לציבור ענק להיכשל באכילת מאכלים אסורים, ממש טרפות ונבלות לפיהם של מיליוני אזרחי מדינת ישראל. איש לא יוכל לסמוך על אחיו".

"אחד האיסורים החמורים בתורה הקדושה שלנו עלול להתפורר בחסות הסכמים קואליציוניים. אנחנו נעשה הכל כדי להפיל את החוק הרע הזה".

יחד עם המפגינים ניתן היה לראות עוד עשרות משגיחי כשרות שעלולים לאבד את פרנסתם בעקבות הרפורמה שתוציא את הכשרות לגופים פרטיים.

בהודעה חריגה וחריפה של מועצת הרבנות שפורסמה לפני תקופה נאמר כי: "הרבנות הראשית לישראל דוחה מכל וכל את היוזמה המסוכנת של המשרד לשירותי דת להרס הכשרות בישראל, ה'תכנית' שהוצגה היום לשינויים במערך הכשרות משמעותה היא ביטול הכשרות במדינת ישראל, פתיחת בזאר של גופים בעלי אינטרסים עסקיים שיעניקו כשרות ומתן אפשרות לכל מאכער להעניק כשרות כשהתוצאה היא אחת הרס וחורבן הכשרות".

לדברי חברי מועצת הרבנות הראשית: "זוהי חלק ממגמה כללית של מלחמה בשירותי הדת שמטרתה הסופית היא ביטול זהותה היהודית של מדינת ישראל".

נכנס למסעדה מהגיהנום ואיבד את ההכרה: "ארנבת בשמנת?" צפו

 

עוד כתבות שיעניינו אותך