טרגדיה בפתח תקווה: חבר מועצת העיר הרב משה צאלח ז"ל נפטר מהקורונה
(צילום: Alex Ragen/shutterstock)

חדשות

טרגדיה בפתח תקווה: חבר מועצת העיר הרב משה צאלח ז"ל נפטר מהקורונה

הרב צאלח מסיעת ש"ס חלה לפני מספר שבועות ולאחרונה היה מאושפז במצב קשה בבית החולים. בעיר מספידים ומספרים כי לחם למען קדושת השבת והיה איש של חסד ונתינה לאחרים

   
טרגדיה בפתח תקווה: חבר מועצת העיר הרב משה צאלח ז"ל נפטר מהקורונה
(צילום: Alex Ragen/shutterstock)
אא

אבל כבד בפתח תקוה: חבר מועצת העיר מטעם סיעת ש"ס, הרב משה צאלח הלך בערב שבת  לעולמו לאחר מאבק בנגיף הקורונה, כשהוא בן 67.

אוריאל בוסו, חבר הכנסת מטעם ש"ס, ועד לאחרונה חבר מועצה וממלא מקום ראש העירייה, אמר בעצב: "מדובר בטרגדיה בלתי נתפסת, מדובר באדם נעים הליכות, אהוב על הציבור ועל חברי המועצה, אדם שמעולם לא הרים את קולו. הוא היה מסור בלב ובנפש לצרכי הציבור, עבד ללא שכר כל ימיו במסירות, נשמע לדעת תורה. רק טובת הכלל עמדה למול עיניו. הוא זכה להקים משפחה מפוארת. אין ספק שמדובר באבידה מאוד מאוד גדולה לתושבי פתח תקוה, לקהילה החרדית בכפר אברהם בפרט, ולחיים הציבוריים, שאדם כזה הלך מאיתנו".

ראש העירייה, רמי גרינברג, ספד לו: "יחד עם כל תושבי העיר קיבלתי את הבשורה הקשה על פטירתו של ידידי וחברי הרב משה צאלח ז"ל, חבר מועצת העיר, איש שכל כולו עזרה וסיוע לכל אדם באשר הוא. במשך השנים במועצה ואף קודם לכן פעל למען הציבור ומוסדות התורה. אני שולח תנחומים למשפחתו היקרה שעמדה לצידו ברגעים הקשים".

מסיעת יהדות התורה בפתח תקוה ומחברי המועצה  ישראל פרידמן ושמעון ברגמן נמסר: "המומים וכואבים אנו עד דיכדוכה של נפש מלכתו של איש יקר ואהוב שהיה מסור בליבו ונפשו לביצור חומות הדת והשבת בעירנו פתח תקווה, הרב משה צאלח ז"ל נציג ציבור נאמן לרבותיו ולשולחיו לאות ולמופת. גדולה האבידה לעירנו ומשגרים אנו תנחומים למשפחתו היקרה ולכל מוקיריו ומכריו".

עוד כתבות שיעניינו אותך