יהדות

הרב ראובן אלבז: "סגולה לניצחון המלחמה תוך 3 ימים"

הרב ראובן אלבז שליט"א במסר מחזק מסביר מה מייחד את עם ישראל ומה הדבר שיציל אותנו ויגרום למלחמה להסתיים תוך מספר ימים. צפו

ת. כהן   
21
אא
(צילום: מוסדות אור החיים)

עם ישראל חווה ימים קשים ביותר שמרגישים כמו רכבת הרים של רגשות הנעים בין ייאוש לתקווה. הדרום זקוק לשיקום אחרי המתקפה הרצחנית, בצפון המצב הולך ומסלים וישנה תחושה באוויר של חוסר וודאות. לאור המצב והניסיון הקשה של עם ישראל, הרב ראובן אלבז שליט"א זועק בדמעות עם מסר מחזק ביותר. 

"מי יודע אם הייתי זועק עכשיו לכל עם ישראל על המצב שלנו, שעם ישראל נמצא בו", אומר הרב אלבז שליט"א, "היה אצלי היום אמריקאי אחד ששאל אותי באנגלית: "נו, כמה זמן אתה חושב שזה ייקח עוד? תמיד ישראל נלחמת במשך תקופה קצרה ואז זה נגמר, פה זה לא קורה ובינתיים דם ישראל נשפך והעם כולו מטולטל." 

"ואני אומר, ומה אם כולנו היינו זועקים ביחד? בואו נתחיל להתפלל ביחד. בואו נתחיל להתפלל בציבור כולם ביחד, כל עם ישראל, את כל התפילות. בטוח שהקב"ה יושיע אותנו מיד, כי אנחנו לא עם טבעי. אנחנו לא מתנהגים בדרך הטבע. אמנם אנחנו חושבים שאנחנו נוהגים כדרך הטבע, אבל זה לא נכון. עם ישראל לא מתנהג בדרך הטבע. עם ישראל הוא מעל הטבע. את עם ישראל הקב"ה מדליק בדרך נסית. זה אורות עליונים וסייעתא דשמיא גבוהה מאוד. אי אפשר בשום פנים ואופן לומר אחרת כי זו המציאות. אילו רק היינו כולנו זועקים עכשיו. יש סגולה להפסקת המלחמה ולניצחון מוחץ ומוחלט תוך יומיים שלושה והיא תפילה בציבור. אם כולנו נתפלל ביחד בציבור ונזעק אל הקב"ה, כמה ימים והכל נגמר."  

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי