שנה אחרי השחרור: הזמר שלומי שבת נדבק שוב בקורונה
(צילום: ערוץ היוטיוב ’הרב פינטו - שובה ישראל')

חדשות

שנה אחרי השחרור: הזמר שלומי שבת נדבק שוב בקורונה - מצבו טוב

שנה אחרי ששוחרר מאישפוז בבית חולים בשל הידבקותו בנגיף הקורונה, הזמר שלומי שבת נדבק שוב בנגיף. מקורביו מסרו כי מצבו טוב ב"ה

   
שנה אחרי השחרור: הזמר שלומי שבת נדבק שוב בקורונה
(צילום: ערוץ היוטיוב ’הרב פינטו - שובה ישראל')
אא

שנה לאחר שאושפז במצב קשה בבית החולים, הזמר שלומי שבת נדבק שוב בקורונה, בחסדי שמים מצבו טוב.

ממנהל יחסי הציבור של שבת, עופר מנחם, נמסר: "שלומי שבת לא חש בטוב בימים האחרונים והרגיש חולשה, בעקבות כך ביצע בדיקת קורונה והתגלה כחיובי. מצבו טוב והוא נמצא בביתו".

כשהשתחרר מבית החולים שנה שעברה אמר: "אני רוצה להודות לצוותים הרפואיים במחלקת הקורונה בבילינסון", והוסיף: "למרות הריחוק שנוצר מהמיגון והמסכות, הצוות הצליח לתת תחושה חמה, קרובה ומחבקת לצד הטיפול המקצועי".

"היו רגעים מאוד מאוד קשים" הוא הוסיף, "תמיד הכניסו לי לראש שאני צריך לשמור כי אני בדרגת סיכון ובסוף זה אכן קרה לי. מאוד-מאוד פחדתי, התחלתי להיזכר במי שאני אוהב. יש כל מיני תופעות לוואי בגלל ששכבתי ולא זזתי המון זמן - הרגליים התנפחו, אבל עכשיו בסדר".

"כולם שואלים אותי את השאלה הכי נשאלת: לא שיעמם לך? זו מחלה שהיא הכי לא משעממת בעולם כי אתה עוסק בלנשום, אתה כל הזמן רוצה לנשום, והשעות עוברות ואתה לא מרגיש". שבת מספר כי הרגע הקשה היה דווקא בבית.

"הרופאים המליצו לשכב והייתי שמח שהם לא היו מזכירים בית חולים. אמרתי לעוזרת שלי שאני לא יכול יותר, אני לא יודע לחיות עם אמבולנסים. פתאום לוקחים אותי בעגלה, והבת שלי, שהיא החיים שלי, בוכה, זה היה קשה מאוד".

עוד כתבות שיעניינו אותך