גדולי ישראל במכתב חיזוק לאריה דרעי: "אל תירא ואל תיחת"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)

חדשות

גדולי ישראל במכתב חיזוק לאריה דרעי: "אל תירא ואל תיחת"

בשל הרדיפה המשפטית נגדו, חברי מועצת חכמי התורה של ש"ס יצאו הבוקר (שישי) במכתב חיזוק ליו"ר המפלגה אריה דרעי: "אל תירא ואל תיחת"

   
גדולי ישראל במכתב חיזוק לאריה דרעי: "אל תירא ואל תיחת"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)
אא

מרנן ורבנן חברי מועצת חכמי התורה של ש״ס במכתב חיזוק ליו״ר תנועת ש״ס ח״כ הרב אריה דרעי ולרעייתו ומשפחתו:

״כל כלי יוצר עליך לא יצלח! חזק ואמץ, אל תערוץ ואל תחת, המשך בפעולותיך הכבירות לקדש שם שמים ברבים ולעמוד בראש המחנה להצלת הדת והיהדות. תחזק רוחך ויקוים בך מה שנאמר יכחשו אויבך לך ואתה על במותימו תדרוך״.

״ולנוות ביתך המסורה אשת חיל עטרת בעלה הרבנית, מרת יפה תחי׳, אשר הקדישה את חייה עשרות בשנים למען צרכי ציבור ועמדה איתן בכל משעולי הדרך הקשה במסירות נפש של ממש ומקבלת את הייסורים באהבה ושכרה כפול מן השמיים״.

אמש כתבו חברי הכנסת של ש"ס מכתב חיזוק לאריה דרעי לאור הרדיפה המשפטית נגדו:  קיבלנו בכאב גדול את ההודעה על החלטתך להתפטר מהכנסת במסגרת העניין המשפטי. 

במהלך כל תקופת החקירות והרדיפה המשפטית והתקשורתית, ראינו את הסבל הגדול שעובר עליך, על רעייתך הרבנית על ילדיך וכל המשפחה כולה המשלמים מחיר בלי נתפס במסירות נפש למען הציבור ולטובת המהפכה הספרדית אותה אתה מוביל.

החקירות האינטנסיביות של הקרובים ביותר אליך, ההדלפות, הכותרות המגמתיות וההכפשות השיטתיות - קשה היה לנו להכיל את הצער הזה הנגרם לך ללא עוול בכפך, רק בשל היותך יו"ר תנועת ש"ס העומדת בגאון על ערכיה.

כולם ראו כיצד "החשדות" נגדך שפרצו בקול תרועה רמה התנפצו על סלע המציאות בקול ענות חלושה. אנחנו, הנמצאים לצידך יום יום ומכירים את ישרותך וניקיון כפיך, התקוממנו נגד העוול הנעשה לך ונגד עינוי הדין הבלתי נתפס שאתה עובר. ביקשנו לזעוק, לדבר, להגן, אולם אתה הורית לנו לנצור את פינו. קיבלת את הדין בדממה נאצלת, והדבר כמעט לא הורגש בסדר יומך העמוס.

בכל השנים הקשות והמטלטלות הללו, הובלת אותנו ואת תנועת ש"ס במסירות רבה, תוך שאתה מקדיש את כוחותיך ומרצך למען הציבור. תנועת ש"ס בשנים הללו תחת הנהגתך, רשמה לעצמה מהפכות חברתיות אדירות ומאבקים מוצלחים למען היהדות, וזכתה לאימון כביר מן הציבור. 

גם כעת, שקיבלת את ההחלטה להתפטר מהכנסת, ביקשנו לזעוק מול העוול הזה, אולם חזקה עלינו מצוותך שלא לדבר גם עתה. אנחנו סמוכים ובטוחים כי פעלת על פי דעת תורה כפי שפעלת כל חייך, אנו מחזקים את ידך ובטוחים שתמשיך להנהיג אותנו בגאון עוד שנים רבות כיו"ר תנועת ש"ס המעטירה, כשלוחם הנאמן של מועצת חכמי התורה.

קיבלנו אותך כעת עם יותר זמן פנוי למען המשך המהפכה ועמידה בחזית המאבק הגדול על צביונה היהודי של המדינה.
חזק ואמץ!
מכתב התמיכה של מפלגת ש

מכתב החיזוק של חכם שלום הכהן

עוד כתבות שיעניינו אותך