בשורה טובה: הרב קצנלבוגן שנפצע בפיגוע שוחרר לביתו
(צילום: דוברות הדסה)

חדשות

בשורה טובה: הרב קצנלבוגן שנפצע בפיגוע שוחרר לביתו

יממה לאחר הפיגוע הקשה, הרב זאבי קצנלבוגן שנפצע באורח בינוני בפיגוע שוחרר לביתו שבעיר העתיקה בירושלים

   
בשורה טובה: הרב קצנלבוגן שנפצע בפיגוע שוחרר לביתו
(צילום: דוברות הדסה)
אא

בשורה משמחת: יום אחרי הפיגוע הקשה בעיר העתיקה בירושלים, פצוע הפיגוע הרב זאב קצנלבוגן שוחרר מבית החולים הדסה עין כרם לביתו בעיר העתיקה.

בינתיים, מוסיף להיות קשה אך יציב מצבו של פצוע הפיגוע בעיר העתיקה שאושפז בבית החולים שערי צדק בירושלים. הבוקר (שני) נמסר כי לאחר שהרופאים במרכז הרפואי ייצבו את מצבו, עבר הפצוע במהלך הלילה מספר ניתוחים נוספים. הוא מורדם ומונשם ביחידה לטיפול נמרץ.

הציבור מתבקש להתפלל לרפואת הרב אהרון יהודה בן טובה לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.

אתמול (ראשון) שיחזר הרב קצנלבוגן את שהתרחש: "הבוקר אני עולה לתפילת שחרית בכותל, עדיין עטוף בטלית ועם תפילין על הראש ועל היד. איך שאני מסתובב שמאלה ליד שער השלשלת, אני שומע יריות, בלגן, לא ממש מבין מה שקורה, רק מבין שיש אירוע. תוך כדי, בשבריר שנייה, מקבל כאב חזק בזרוע במקום התפילין. כשהבנתי שקרה משהו, חזרתי אחורה לרחבת הכותל כדי להיכנס למבנה סגור.

ברוך השם אני מבין את הנס הגדול והחסד של הקב"ה שעימנו. יכולתי לפספס את החיים וקיבלתי אותם במתנה. התפילין הצילו אותי, הרגשתי את החיבור וההגנה מאלוקים. זאת הייתה חוויה עוצמתית מאוד. 

"מאחל לפצועים רפואה שלמה, ושנוכל ללכת בבטחה מתחת לבית שלנו, שלא נדע דברים מטורפים כאלה. מי שעושה טעויות טרגיות כאלה שישלם מחיר מלא, אין מקום לאנשים כאלה. כל אלה שרוצים לקחת את חיינו ישלמו את המחיר או בידי שמיים או בידי אדם. אנחנו נשב בבטחה בארצנו ובשמחה".

עוד כתבות שיעניינו אותך