אליהו שירי מקבל חיסון: סגולת "אין עוד מלבדו"
אליהו שירי חיסון לקורונה. (מתוך הסרטון)

סגולות

אליהו שירי מקבל חיסון: סגולת "אין עוד מלבדו"

מאז שהחלה מגיפת הקורונה הנוראה חלו הרבה שינויים והתפתחויות, אחד מהם הוא החיסון המדובר. האם נכון להתחסן או שמא עדיף להימנע? אליהו שירי עם "המדריך למתחסן"

   
אליהו שירי מקבל חיסון: סגולת "אין עוד מלבדו"
אליהו שירי חיסון לקורונה. (מתוך הסרטון)
אא
אליהו שירי חיסון לקורונה. (מתוך הסרטון)

אחד הנושאים הכי מדוברים בתקופה הנוכחית זה נושא החיסונים. הדעות הן לכאן ולכאן אך המכנה המשותף לכולם הוא החשש מלהתחסן ולהכניס לגופם חומרים מבלי להבין עד הסוף את ההשלכות. מה שאנחנו שוכחים זה שאין סיבה ממשית לפחד! אין עוד מלבדו - אם יש לנו את אבא שבשמיים שאוהב אותנו ודואג לנו אז ממילא אין שום סיבה שנפחד, אנחנו לגמרי בידיים טובות.

סגולה נפלאה שבכוחה להסיר מעלינו כל צרות, חולאים רעים, להסיר ולבטל מעלינו כל דינים ורצונות אחרים שלא ישלטו בנו ולא יעשו עלינו שום רושם כלל ועיקר, היא סגולת ה"אין עוד מלבדו" - כשהאדם יודע שה' יתברך הוא האלוקים, הוא הולך עם הקב"ה ובוטח בו באמת ובתמים מבלי לפחד כלל וכלל, כשהוא מבין שהכל כאין וכאפס, הכל הבל הבלים ואין עוד שום דבר מלבד בורא עולם בעולם, אז ממילא מתבטלים ומוסרים מעלינו כל הפחדים וכל החששות.

"לא מעט אנשים שואלים את דעתי על החיסון, אז כמובן שקטונתי ואני לא יכול לענות תשובה מדויקת, אבל מה שכן אני יכול להבטיח לכל אחד הבטחה ברמת ה"חיסון" המנטלי (נפשי) כנגד פחדים, דאגות, חרדות, חששות, קנאה, צרות עין, שיפוטיות וכו', החיסון הזה הוא חיסון האמונה הצרופה בה' יתברך וסגולת "אין עוד מלבדו", עבודת האמונה והביטחון. אחים יקרים אם תזכו לעבוד על כך באמת, להפנים ולשנן בכל רגע נתון שה' אחראי להכל והוא מסדר לנו הכל - אז תזכו להיפטר מכל החששות שלכם ולהגיע לשליטה רגשית ההולכת ומתעצמת. תהפכו להיות בבחינת סלע מוצק בים עצום של חולשות. אמונה תביא אתכם למצב של שמחה, רוגע, שלווה אמיתית וממילא החיים שלכם יהיו יותר יפים ונינוחים." חזק וברוך.

עוד כתבות שיעניינו אותך