הרב יוסף מזרחי שליט"א
הרב יוסף מזרחי שליט"א. צילום: ערוץ 2000

יהדות

מתקפת 7 באוקטובר: הרב יוסף מזרחי בראיון ללא צנזורה

מדוע חווינו את הטבח המחריד של חמאס ומה התפקיד של העם כעת? הרב יוסף מזרחי, שהזהיר מפני אסון לישראל, בריאיון מרתק ליהונתן דדון - על כל מה שבוער. צפו

ת. כהן   
הרב יוסף מזרחי שליט"א
הרב יוסף מזרחי שליט"א. צילום: ערוץ 2000
אא

הטבח הרצחני של ארגון הטרור חמאס בשביעי באוקטובר זרע שבר וחורבן עצומים בעם ישראל. כל כך הרבה צער עמוק שלא ניתן לשאת ולהסביר במילים. בצל המלחמה המתנהלת, יהונתן דדון פגש את הרב יוסף מזרחי לריאיון מרתק על כל הנושאים הבוערים, וגם על מה שלא מדובר.  

"היה ברור לי שהולכת להיות שנה קשה"

בשנה שעברה פגשנו את כבוד הרב, שהזהיר מפני סכנה קרבה למדינת ישראל. כעת, כאשר נשאל האם התכוון לאסון המחריד בשבת שמחת תורה, השיב: "לי זה היה ברור שמשהו לא טוב הולך לקרות במדינה אחרי שנה נוראית שהמדינה חוותה. לי זה היה ברור כבר לפני ראש השנה שהולכת להיות שנה קשה מאוד, בעקבות מה שקרה בשנה הקודמת. הכל בעולם זה מידה כנגד מידה ואין ייסורים בלא עוון." 

חיזוק האויב בתקשורת

על הפשנויות וכל הנאמר סביב דסקים של חדשות בערוצי ה'תשקורת', כפי שמגדיר אותם, אומר הרב מזרחי: "הערוצים האלו כל הזמן מחלישים את העם והצבא ומחזקים את האויב, שרואה מהצד מה מדברים באולפנים שלנו ואיך אנחנו נאשים ומוכנים לשחרר בכל מחיר את החטופים שלנו. המחיר שלהם רק עלה ועלה. הכל זה בגלל אותם ערוצים שאין עליהם פיקוח ומרוב פטפוטים ללא הרף, לפעמים אפילו מבלי כוונה תחילה, מחלישים את העם ומחזקים את האויב, שנהיה עצבני וקשה עורף יותר." 

מה המסר המרכזי של הרב לעם ישראל בימים אלו ומה הרב חושב על אנשי השמאל וההפגנות נגד הממשלה הנוכחית? לחצו על הסרטון לצפייה בריאיון המלא והמרתק עם הרב מזרחי   

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
הרב יוסף מזרחי שליט"א. צילום: ערוץ 2000
שידור חי