"שיעבור לרוסיה הקומוניסטית": הרב זמיר בתגובה חריפה לד"ר
(צילום: הידברות)

חדשות

"שיעבור לרוסיה הקומוניסטית": הרב זמיר בתגובה חריפה לד"ר

"אם לא ישנו את החוק, הארץ תוצף בגויים": הרב זמיר כהן מגיב בחריפות לד"ר מהאוניברסיטה ומדבר על חוק העלייה של גויים לארץ הקודש, צפו בראיון עם ישי דריקס

   
"שיעבור לרוסיה הקומוניסטית": הרב זמיר בתגובה חריפה לד"ר
(צילום: הידברות)
אא
(צילום: הידברות)

מה תגובתו של כבוד הרב לדברי הפרופסור באוניברסיטה העברית, שקרא לחסום אזורים חרדיים - ולא לאפשר הנחת תפילין מחשש להפצת נגיף הקורונה, מתוך הנחה שהחרדים הם מפיצי הנגיף?

הרב זמיר כהן: "הייתי מציע לו שיעבור לרוסיה הקומוניסטית של לפני שמונים שנה, שיגור שם וידבר את אותם הדברים - כנראה ששם זה היה מתקבל יפה מאוד ומתאים מאוד לאווירה של אותם הימים".

כבוד הרב רואה שהתחזקות בדת וביהדות נפוצה יותר בימינו גם בקרב חילוניים שאולי לא שומרים שבת אבל כן משתדלים בהנחת תפילין ושומרים על קשר מסוים ליהדות. כיום רואים יותר ויותר אנשים מפתח ושחקנים למיניהם בעולם החילוני שמתחזקים ומתקרבים אל הדת. ישנו גל של התעוררות גדולה מאוד בשנים האחרונות, האם הרב שם לב לזה?

הרב זמיר כהן: "בלי ספק! הסכנה הגדולה שנמצאת כיום בפתח זו הסכנה של הצפת הארץ בגוים ואפשר לומר שהמטרה היא להעלות לכאן גוים על מנת לבלום את ההתחזקות של עמ"י בעולם התשובה, כי להחזיר בתשובה יהודי הרבה יותר קל מאשר לגייר גוי.

"בפרט שיש בין הגויים הרבה אנטישמיים ושונאי ישראל שאף מצהירים על כך בגלוי, מה שלאחרונה מתחיל להתפרסם יותר ויותר. צריך לדעת שאם לא יתעשתו ויעשו שינוי בחוק של מי מוגדר יהודי ומי זכאי ל"חוק השבות", אז תוך כמה שנים יכול להיות כאן רוב מוחלט של גוים! לא מדובר בסתם הפחדות, משרד הפנים מפרסם כי בעשר שנים האחרונות 86% מהעולים הם לא יהודים אז מה יהיה עלינו בעוד עשר שנים והלאה?!"

"המטרה היא לבלום את ההתפשטות של עולם התשובה כי ההתגשמות של הנבואות: "לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמוע את דברי ה' " - זה דבר שרואים אותו היום. הרי הסטרא אחרא לא ישתוק ועל כן עושים את התהליך הזה, להציף את כל הארץ בגוים וזה דבר שכל בר דעת צריך לדאוג ממנו, לא רק מי שדתי. מי שיושב בכנסת צריך להירתם באמת על מנת לשנות את החוק, שרק מי שיהודי ע"פ ההלכה יהיה זכאי לעלות לארץ. ה' יעזור שנזכה במהרה לגאולה שלמה".

עוד כתבות שיעניינו אותך