הוראה חריפה של הגר"ש כהן: "לא לשתף פעולה עם מחריבי הדת"
הרב שלום כהן צילום מסך: "יוטיוב" ענפים

חדשות

הוראה חריפה של הגר"ש כהן: "לא לשתף פעולה עם מחריבי הדת"

נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס מרן הגר"ש כהן הורה לנציגי ש"ס ולמנהלי המוסדות שלא לשתף פעולה כלל עם הממשלה הנרקמת אותם כינה "מחריבי הדת"

   
הוראה חריפה של הגר"ש כהן: "לא לשתף פעולה עם מחריבי הדת"
הרב שלום כהן צילום מסך: "יוטיוב" ענפים
אא

נציגי סיעת ש"ס בראשות יו"ר התנועה ח"כ אריה דרעי, התכנסו אמש במעונו של מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן, על מנת לקבל את ההוראות וההנחיות לקראת המאבק הנחוש  כנגד ממשלת הזדון ולקבל את ברכת הדרך להצלחתם במשימה ובשמירה על עולם התורה וקודשי ישראל.

בביטאון 'הדרך' של ש"ס דווח כי יו"ר תנועת ש"ס סקר את התרחשויות הפוליטיות עם הקמת ממשלת השמאל. מרן רה"י שליט"א נאנח וקרא בכאב: "איככה אוכל וראיתי ברעה אשר ימצא את עמי, זו ממשלה שרוצה לפגוע בכל קודשי ישראל השם ירחם, זו ממשלת עקירת הדת והיהדות".

מרן רה"י שליט"א חיזק את ידיהם של שלוחי דרבנן נציגי תנועת ש"ס ואמר: "חייבים להיות כולם מאוחדים ומלוכדים בעת הזו להעביר ממשלת זדון מן הארץ. תחזקנה ידיכם ואל תיפול רוחכם, המשיכו להיאבק יחד ביתר שאת וביתר עוז לשמירת היהדות והמסורת בארץ ישראל ולמען החינוך הטהור של ילדי ישראל ולדאוג לחיזוק עולם הישיבות".

מרן ראש הישיבה שליט"א הוסיף והורה בהוראה נחרצת, כי אל לו לאף אדם לעשות דין לעצמו וחלילה לשתף פעולה עם אנשי ממשלת הזדון. שריה ומשרדיה, למען אינטרס אישי ותקציב כזה או אחר.

"אסור בשום פנים ואופן למנהלי מוסדות וראשי ארגונים ועמותות לשתף פעולה עם אותם אלו מחריבי הדת והשותפים להם בממשלת הזדון. מי שפונה ומסתייע דרכם לקבלת סיוע או אינטרס שלו, עובר על חילול השם, ולא תשרה בו הברכה. אין שום צורך לפנות אליהם, הקב"ה דואג שלא יחסר כלום".

עוד כתבות שיעניינו אותך