הגאון רבי שמואל אליהו במתקפה: "החתימה שלכם היום עם לפיד היא גם החתימה על הסוף הפוליטי שלכם"
(צילום: David Cohen 156/Roman Yanushevsky/shutterstock)

חדשות

הגאון רבי שמואל אליהו במתקפה: "החתימה שלכם היום עם לפיד היא גם החתימה על הסוף הפוליטי שלכם"

הגאון רבי משואל אליהו במתקפה נגד ההליכה עם השמאל: "אם תמליכו ממשלת שמאל שתסכן את היהדות ואת ההתיישבות – אנחנו מתחייבים לא לשתף אתכם פעולה בעתיד בשום אופן וצורה"

   
הגאון רבי שמואל אליהו במתקפה: "החתימה שלכם היום עם לפיד היא גם החתימה על הסוף הפוליטי שלכם"
(צילום: David Cohen 156/Roman Yanushevsky/shutterstock)
אא

הגאון רבי שמואל אליהו, רבה של העיר צפת יצא בשעה האחרונה בדברים נוקבים נגד צמד הפוליטיקאים איילת שקד ונפתלי בנט בשל הליכתם לממשלת זדון עם ראשי השמאעל.

וכך כתב הרב: "בפעם הקודמת שבנט ושקד ניצלו את הבית היהודי ופיצלו אותו כחודש לפני הבחירות ונכשלו, סלחו להם. בשם האחדות הסכימו לחזור ולתת להם מקום להוביל את הציונות הדתית, וטעו. הפעם לא".

"צריך להבהיר להם לפני שהם חותמים עם לפיד, מירב מיכאלי, מרץ ואבתיסאם מראענה, שהפעם לא נשכח ולא נסלח. לא נבחר בכם בשום סיטואציה אחרי שתכשלו. לא ניתן לכם שום אפשרות להשתלב אצלנו גם במקום העשירי. אתם מאבדים היום את קהל הבית שלכם לעולם (חוץ מכמה קצוות לא רלוונטיים). אנחנו נדאג לכך".

"אם תמליכו ממשלת שמאל שתסכן את היהדות ואת ההתיישבות – אנחנו מתחייבים לא לשתף אתכם פעולה בעתיד בשום אופן וצורה. לא נשתף פעולה עם אנשים שהבטיחו עשרות פעמים בצורה מפורשת לא להכתיר את השמאל, ומפרים את ההבטחות בריש גלי ומכשירים את השקר בק"ן טעמים".

הרב הוסיף וכתב: "החתימה שלכם היום עם לפיד היא גם החתימה על הסוף הפוליטי שלכם. תזכרו את פרץ שגילח את השפם שלו, התחייב לפני הבחירות וחזר בו כדי לקבל משרה. הוא היה פעם מנהיג מפלגת העבודה, שר הביטחון, מועמד לראשות ממשלה והיום אף אחד לא מסתכל עליו אפילו במפלגה שלו. שם נרדף לשפלות פוליטית, לשם אתם הולכים".

"עכשיו ימחאו לכם כפיים כל אלה שמשתמשים בכם. תזכרו את עשרים המנדטים בסקרים, כולם הפנו לכם עורף. תזכרו היום כי כשתיפול הממשלה הזאת, לא יהיה לכם לאן לחזור. אנחנו מתחייבים. מי שרימה אותנו ומכר אותנו - איבד לעולם את האמון שלנו ולא יכול להנהיג יותר".

הרב אליהו כתב עוד: "שבענו מנהיגים שמפירים הבטחות ומשחקים עם הכוח שקיבלו מהציבור. כל מי שעשה את זה יצא בביזיון מהחיים הפוליטיים. תזכרו את אריק שרון שהפר הבטחות, הביא את ההתנתקות שבינתיים הביאה לנו ארבע מלחמות זוטא, מאות הרוגים, מנהרות טרור, בלוני תבערה, עשרות אלפי טילים ומה לא. שמו הוכתם לעולם. אתם הולכים באותה דרך".

"לפני שאתם חותמים. תזכרו. הפעם זה סופי. אין דרך חזרה. אם אתם מכתירים ממשלת שמאל, תשכחו מאיתנו", חותם הרב שמואל אליהו את דבריו.

עוד כתבות שיעניינו אותך