מבחיל: נמצא חתול קפוא על עץ בצפון-מזרח מקסיקו
(צילום: pio3/shutterstock)

חדשות

מבחיל: נמצא חתול קפוא על עץ בצפון-מזרח מקסיקו

"בבקשה, אני מתחנן, תשמרו על חיות המחמד שלכם!": תושב מדינת נואבה ליאון, השוכנת דרומית לטקסס, יצא מביתו בשעות הבוקר ונחרד לגלות את גוויית בעל החיים צמודה לגזע העץ. בינתיים, אחת המגיבות תהתה האם החתול אכן קפא במקומו, או שמישהו תלה אותו?

   
מבחיל: נמצא חתול קפוא על עץ בצפון-מזרח מקסיקו
(צילום: pio3/shutterstock)
אא

תושב צפון-מזרח מקסיקו נחרד לגלות את השפעות גל הקור הקיצוני במדינת נואבה ליאון, אחרי שנתקל בגווייה של חתול שקפא למוות על אחד העצים בעיר מונטריי. ניקולס גאייגוס ורגרה העלה את התיעוד המצמרר לחשבון הפייסבוק שלו, תחת הכותרת: "הכניסו את חיות המחמד שלכם הביתה – החתול הזה קפא".

בסרטון הקצרצר אפשר לראות את בעל החיים הקפוא צמוד לגזע העץ בגובה של כ-4 מטרים באוויר. בהמשך שומעים גם את ניקולס אומר לצופים: "בבקשה, אני מתחנן, תשמרו על חיות המחמד שלכם!". הסרטון נצפה מאז יותר מ-2,200 פעמים.
מונטריי (צילום: nicolas.gallegos.374, Facebook)

תושבי צפון-מזרח מקסיקו מתמודדים בימים האחרונים עם גל קור קיצוני שלא נראה באזור מזה עשרות שנים. ביממה האחרונה אמנם נצפו שמיים בהירים מעל העיר מונטריי, אך נמדדו טמפרטורות של 2- מעלות.

בשירות המטאורולוגי של מדינת טקסס, שכנתה הצפונית של נואבה ליאון, דיווחו כי נשברו בימים האחרונים באזור שיאי קור של יותר מ-120 שנה. ביום ראשון האחרון, נמדדו בעיר אל פאסו טמפרטורות של 10- מעלות – ועל פי ההערכות, הקור צפוי להישאר לעוד שבוע לפחות.

עוד כתבות שיעניינו אותך