סמ"ר רפאל קאודרס הי"ד
סמ"ר רפאל קאודרס הי"ד. צילום: דובר צה"ל

ביטחוני

פגיעת הכטב"מ: נקבע מותו של סמ"ר רפאל קאודרס הי"ד

סמל ראשון רפאל קאודרס הי"ד, בן 39 מצור הדסה, נהרג מפגיעת הכטב"מ בחורפיש. 12 בני אדם נפצעו באירוע, ביניהם חיילת מילואים שנפצעה קשה

ת. כהן   
1
סמ"ר רפאל קאודרס הי"ד
סמ"ר רפאל קאודרס הי"ד. צילום: דובר צה"ל
אא

סוף עצוב: לאחר שנפצע באורח אנוש, היום (חמישי) נקבע מותו של סמל ראשון רפאל קאודרס הי"ד, בן 39 מצור הדסה, רכז מסורת ורוח בגדוד 5030, בחטיבת אלון (228), שנפצע אנוש כתוצאה מפיצוץ הכטב"מ המתאבד ששיגר חיזבאללה אתמול בחורפיש.  

הלוויתו של רפאל הי"ד החלה היום בשעה 16:00 בבית העלמין בכפר עציון. לפני חודש פתח רפאל הי"ד, ערוץ טלגרם בשם "רפאל מחפש מקום לשתף". פחות מיממה לפני שנהרג, כתב רפאל הי"ד ביום שלישי, ערב יום ירושלים: "חזרתי למילואים השבוע. הערב יחול יום ירושלים. מעבר לשחרור ירושלים זה יום שמציין את הניסים הגדולים שהיו במלחמת ששת הימים. ניצחון והצלה ממצב של חשש משואה שנייה. אבא שלי שיחיה נהג להביא כיבוד כל שנה בעבודה שלו כדי לציין את היום החשוב. כאן בצבא - כלום. אף אחד לא מתייחס. במקרה הטוב הדתיים יגידו פסוקים ויאריכו קצת בתפילה. ארוחת הערב בבסיס האימונים - רגילה לגמרי. המג"ד שדיבר היום על כך שאנחנו ב'מלחמת העצמאות ה-2' לא הזכיר אפילו במילה את מלחמת ששת הימים. כמוהו גם המח"ט. זה חלק מהיחס שלנו להיסטוריה והכרת הטוב". 

במתקפה הנתעבת של חיזבאללה אתמול נפצעו 12 בני אדם, ביניהם חיילת צה"ל במילואים מחטיבת אלון, שנפצעה באורח קשה ופונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. משפחתה עודכנה. 

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי