ארגון הטרור חיזבאללה
(צילום: mohammad kassir/shutterstock)

ביטחוני

השר מזהיר: "משלמים מחירים כבדים. השיא עוד לפנינו"

השר מיקי זוהר אמר במהלך ישיבת הממשלה כי “דחיית המערכה להשמדת יכולות החיזבאללה תביא עלינו אסון גדול ונורא יותר ואנחנו כבר משלמים מחירים כבדים כשהשיא עוד לפנינו”

ת. כהן   
1
ארגון הטרור חיזבאללה
(צילום: mohammad kassir/shutterstock)
אא

על רקע האירועים האחרונים וההסלמה בצפון, השר מיקי זוהר אמר במהלך ישיבת הממשלה: “הגיע הזמן לומר באופן ברור: דחיית המערכה להשמדת החמאס הביאה עלינו את אסון השבעה באוקטובר. דחיית המערכה להשמדת יכולות החיזבאללה תביא עלינו אסון גדול ונורא יותר ואנחנו כבר משלמים מחירים כבדים כשהשיא עוד לפנינו”. 

עוד הוסיף כי “דחיית המערכה מול איראן והשמדת יכולות הגרעין שלה עלולים חלילה להביא להשמדת ישראל. הגיע הזמן להיגמל מהדחיינות ולצאת למתקפה עוצמתית יזומה שתשבית את היכולות של החיזבאללה ושתסיר את איום הגרעין האיראני לפני שיהיה מאוחר מידי. אמרתי את זה שוב ושוב גם לאחרונה כשאיראן תקפה אותנו ישירות שם קיבלנו חלון הזדמנות מדיני לעשות זאת ולא ניצלנו אותו." 

לדבריו, “עכשיו הזמן לפעול ובכל הכח, גם בעולם יבינו בסוף כי אנחנו נלחמים את המלחמה של כל העולם המערבי מול הגורמים האיסלאמיסטים הקיצונים שמאיימים גם על ארה״ב, אירופה והעולם כולו”. 

ראש הממשלה בנימין נתניהו חיזק את הדברים ואמר בישיבה כי “איראן מנסה לחנוק אותנו בטבעת חנק ואנו נלחמים בה ישירות ונגד שלוחותיה. אנחנו לא יכולים לקבל את המשך המצב בצפון – הוא לא יימשך. נחזיר את תושבי הצפון בבטחה לבתיהם”.  

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי