רס"ל עדי אלדור ורס"ל במיל' אלון קליינמן
(צילום: דובר צה"ל)

חדשות בארץ

ברוך דיין האמת: שני לוחמים בחטיבת הקומנדו נפלו בקרב

רס"ל עדי אלדור מחיפה ורס"ל במילואים אלון קליינמן מתל אביב - שניהם לוחמים ביחידת מגלן - נפלו בלחימה במערב ח'אן יונס. בני 21 היו בנופלם

י. נפתלי   
רס"ל עדי אלדור ורס"ל במיל' אלון קליינמן
(צילום: דובר צה"ל)
אא

רב סמל עדי אלדור מחיפה, לוחם ביחידת מגלן, נהרג בלחימה בדרום הרצועה. בן 21 היה בנופלו. עדי היה אמור להשתחרר בעוד חודש משירותו הצבאי. "כל ארבעת החודשים האחרונים דאגנו לו, ועכשיו אנחנו כבר לא דואגים", אמרו ל-"Ynet" הוריו, לירון ורקפת אלדור. "הוא ילד אהבת חיים, אהבת עולם. ילד של נתינה ושל חבר'ה", ספדו לו.

רב סמל במילואים אלון קליינמן מתל אביב, גם הוא בן רק 21, לוחם ביחידת מגלן של חטיבת הקומנדו נפל באותו קרב. אלון הוא בנו של הפרופסור גיא קליינמן, מנהל מחלקת העיניים בבית החולים וולפסון. "כולנו אבלים ביחד עמו ושולחים תנחומים למשפחה", נמסר בהודעה מטעם המרכז הרפואי.

שני חבריהם ליחידה נפצעו קשה באותה תקרית ופונו לשטח ישראל לקבלת טיפול רפואי. צה"ל עדכן את המשפחות, ומסר כי מערכת הביטחון משתתפת בצערן הכבד ותמשיך ללוותן. על פי פרסומים, אחד הפצועים הוא רב סמל אייל ברודסקי, בנו של שגריר ישראל באוקראינה מיכאל ברודסקי, שעושה כעת את דרכו לארץ.

בתאונת דרכים בדרום הארץ נפצע קשה חייל מילואים ממפקדת "עוצבת בני אור", חטיבה 460. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי