חדשות בארץ

גלנט במפעל הטנקים: "בקרוב מאוד אנחנו ממשיכים"

שר הביטחון גלנט במנהלת המרכבה והרק״ם (מנת"ק) של משרד הביטחון: ״אם יש למישהו ספק - בקרוב מאד נמשיך בפעולה הקרקעית בכל רחבי עזה״

איציק שכטר   
אא
(צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון)

שר הביטחון יואב גלנט סיים לפני זמן קצר ביקור במנהלת המרכבה והרק״ם (מנת"ק), שם סייר בין הכלים וצפה בהליך השיקום עבור הטנקים והנמ״רים שנפגעו במהלך הלחימה, לפני החזרתם לשדה הקרב.

שר הביטחון נפגש עם נציגי תעשיות הרק״ם הישראליות, והביע את הערכתו על השיקום המהיר של הכלים והחזרתם ללחימה. כמו כן, השר גלנט צפה במספר פתרונות מיגון חדשניים, שפותחו במהלך הלחימה וכבר משמשים את לוחמי צה״ל בשטח רצועת עזה.

בביקור השתתפו מנכ״ל משרד הביטחון האלוף (במיל׳) אייל זמיר, ראש אגף התכנון בצה״ל האלוף אייל הראל, ראש מנת״ק במשרד הביטחון, תת-אלוף אורן גיבר וגורמים נוספים במערכת הביטחון.

מצ״ב לשימושכם דברי שר הביטחון בתום הביקור: ״סיימתי כעת ביקור במפעל המרכבה. ראיתי מקרוב כיצד מחזירים את כל הטנקים לכשירות. התוצאות מרשימות מאוד״.

״העובדים, הלוחמים והחיילים עובדים 24/7 על המשימות האלה. הטנקים האלה כבר נמצאים בידי הכוחות לאחר שהם טופלו״. 

״אני אומר כאן, בקרוב הטנקים, הנמרים וכל כלי הרק"ם האחרים יחזרו לפעולה בכל רחבי עזה. אם יש למישהו ספק, בקרוב מאד אנחנו נמשיך, נתמרן ונגיע עד להכרעת האויב ולהחזרת החטופים לביתם״.

להמשך קריאה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו
שידור חי