עצוב: זוהו שרידי גופתה של הילדה הנעדרת ליאל חצרוני הי"ד
טבח מחריד באחד מבתי קיבוץ בארי (צילום: Roman Yanushevsky/shutterstock)

חדשות

עצוב: זוהו שרידי גופתה של הילדה הנעדרת ליאל חצרוני הי"ד

טראגי וקורע לב: זוהו שרידי גופתה של הילדה ליאל חצרוני הי"ד, שנרצחה בדם קר ביחד עם משפחתה: סבה, דודתה ואחיה התאום הי"ד, שנטבחו בדם קר ובאכזריות בלתי נתפסת במתקפה הרצחנית

   
עצוב: זוהו שרידי גופתה של הילדה הנעדרת ליאל חצרוני הי"ד
טבח מחריד באחד מבתי קיבוץ בארי (צילום: Roman Yanushevsky/shutterstock)
אא

ליאל חצרוני הי"ד בת ה-12, תושבת קיבוץ בארי, הוגדרה כנעדרת במשך 38 ימים, החל מיום הטבח הנורא ב-07 באוקטובר.  

בשבוע שעבר, עם היוודע דבר הירצחה של ליאל ובשל היעדר ממצאים, נאלצה משפחתה לערוך טקס פרידה אינטימי בבית העלמין הזמני של הקיבוץ שהוקם ברביבים שבנגב, שבמהלכו הוחלט לקבור את חפציה האישיים של ליאל מאחר שלא נמצאה גופתה. היום (ראשון), כחודש וחצי לאחר הטבח הנורא, הותר לפרסום כי נמצאו שרידי גופתה של ליאל הי"ד.  

את ליאל ואחיה התאום ינאי הי"ד, גידלו סביה ודודתה לאחר שאימם נפגעה מוחית לאחר הלידה והפכה לסיעודית. ליאל וינאי הי"ד (12) נרצחו בדם קר בטבח הנורא ביחד עם סבם אביה הי"ד ודודתם איילה הי"ד (73). משפחה שלימה נמחקה כך בין רגע.  

תושבי קיבוץ בארי הגיעו להשתתף בהלוויה וספדו למשפחה היקרה הזו. הם סיפרו כי "ליאל נולדה יחד עם אחיה. אימם הצליחה ליהנות מהם במשך מספר שעות, עד שחלה הידרדרות במצבה. איילה הייתה דודה בתפקיד אימא. אביה היה סבא ואבא. ליאל גדלה מוקפת אהבה. היא הייתה גם בוגרת וגם ילדותית. היא הייתה חזקה וקשוחה, אבל היו לה פחדים שאיתם התמודדה באומץ וכנות. איילוס גוננה על ליאל, וליאל שמרה על איילוס. קשר מיוחד היה לה עם ינאי אחיה התאום. קשר מיוחד היה לליאל עם אייל בת דודתה. כשגדלה, אהבה לנסוע עם אייל לים ולאכול מקדונלדס." 

"היא הייתה חברותית ורגישה לזולת, למבוגרים וילדים כאחד. ליאל פרחה מחוץ לכיתה. בני הכיתה מתארים ילדה מקסימה שאהבה להשתולל עם חברות. שטותניקית עם לב טהור ותמים. ילדה עם צחוק גדול שיודעת לעודד ברגעים קשים, ושהחברים יהיו שמחים. היו לה חלומות מכל מיני סוגים. היא התלבטה אם להיות קוסמטיקאית או קונדיטורית. השנה היא הייתה אמורה להתחיל את שנת בת המצווה. היא כבר לא תחגוג בת מצווה". 

בהמשך ספדו לדודתה איילוס הי"ד, שגידול התאומים היה תפקיד חייה. "כאשר אילה וחבריה עלו לבית הספר היא קיבלה את הכינוי איילוס. חברותיה מספרות שהייתה נערה ביישנית ושקטה. היא מצאה את מקומה כמטפלת בגני הילדים, ושם בא לידי ביטוי כישרונה ליצור קשר וחיבור עם ילדים בכל גיל". אהבתה לא פסחה על שאר בני המשפחה. בכל מפגש עם איילוס ההרגשה הייתה של אהבה אינסופית". יהי זכרם ברוך. 

שידור חי

עוד כתבות שיעניינו אותך