ספיר נחום נפטרה אחיו של החשוד ברצח נעצר
משטרת ישראל באמצע החיפושים של ספיר נחום. (צילום: באדיבות משטרת ישראל)

חדשות

אחרי 11 יום: נמצאה גופתה של ספיר נחום ז"ל

ימים מורטי עצבים עברו על מדינה שלמה: מתח, חשש מאיזו שמועה, אי ודאות קודרת. לאחר ימים קשים מנשוא מסתיים סיפורה של ספיר נחום בת ה-24 מעכו, כאשר אתמול נמצאה גופתה בסמוך לאזור החיפושים בכפר איבטין. החשוד המרכזי הינו בעלה וואלא ג'מאל חלאילה, ממנו תבעה מזונות על ילדיהם לאחרונה

   
ספיר נחום נפטרה אחיו של החשוד ברצח נעצר
משטרת ישראל באמצע החיפושים של ספיר נחום. (צילום: באדיבות משטרת ישראל)
אא

לאחר 11 ימים של היעדרות וסריקות אחריה, אתמול (א') בשעות הערב נמצאה לצערנו גופתה של ספיר נחום בסמוך למקום החיפושים – ליד כפר איבטין. שעות ארוכות חלפו עד שהצליחו כוחות החילוץ לחלץ את הגופה - שככל הנראה הוטמנה באדמה שאינה נגישה לכלי רכב.

החשוד המרכזי בחטיפה וברצח הוא בעלה לשעבר ואבי ילדיה וואלא ג'מאל חלאילה הידוע לשמצה עקב תיעוד התפרעויות שונות נגד יהודים שהשתתף בהן. בתקופה האחרונה תבעה ממנו ספיר מזונות עבור שני ילדיהם, דבר שככל הנראה גרם לסכסוך בין השניים ולחטיפתה ולרציחתה של ספיר.
משטרת ישראל מחפשת את הנעדרת ספיר נחום. (צילום: באדיבות המצלם)

קיווה כל עם ישראל שספיר עודנה בין החיים. גם המשפחה לא הרימה ידיים ולא הפסיקה להאמין שספיר שלהם, האור של הבית, עודנה חייה וקיימת, וכי מדובר רק בעניין של זמן עד שספיר שלהם תחזור הביתה. היום בבוקר (ב') נקראה משפחתה של נחום למכון לרפואה משפטית באבו כביר על מנת לזהות את הגופה באופן רשמי. העם כולו אבל וכואב את כאב המשפחה ואנו שולחים ניחומים וחיזוקים למשפחתה של ספיר בעת צערם הקשה.

פרק תהילים (קכ"א) לעילוי נשמת ספיר ז"ל
שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
תמו החיפושים אחר ספיר נחום. (צילום: באדיבות משטרת ישראל)

ספיר נחום נפטרה אחיו של החשוד ברצח נעצר | הרב יוסף ביטון במשדר מיוחד שצולם ש בוע שעבר על ספיר נחום: 

משטרת ישראל באמצע החיפושים של ספיר נחום. (צילום: באדיבות משטרת ישראל)

עוד כתבות שיעניינו אותך