יעקב אשר בועט בבנט: "עם שלם לא מאמין למילה אחת שלך"
(צילום: lev radin/shutterstock/ערוץ הכנסת)

חדשות

יעקב אשר לבנט: "עם שלם לא מאמין למילה אחת שלך"

בנאום סוער במליאת הכנסת תקף חבר הכנסת יעקב אשר מיהדות התורה אמר: "אתה מנהל כביכול את המדינה, אבל יש כאן עם שלם שלא יכול להאמין למילה אחת שלך. אנחנו לא מפחדים, אנחנו מ-פ-ו-ח-ד-י-ם!"

   
יעקב אשר בועט בבנט: "עם שלם לא מאמין למילה אחת שלך"
(צילום: lev radin/shutterstock/ערוץ הכנסת)
אא
(צילום: lev radin/shutterstock/ערוץ הכנסת)

במהלך הפיליבסטר שנמשך עד 3 לפנות בוקר, עלה ח"כ אשר לדוכן כשהוא לועג בנט על הניהול הכושל של הקורונה: "מישהו שאל אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו: לא קראתי את הספר, אבל את הסרט אני רואה"

"קחו מרשם איך מביסים את הקורונה ב-4 שבועות, כך פתח ח"כ יעקב אשר את נאומו המושחז כשהוא מצטט את ראש הממשלה נפתלי בנט בהיותו באופוזיציה, "הייתי שמח להחמיא לך בנט, אבל בינתיים הקורונה היא זו שמביסה אותו תוך 4 שבועות.

"ראה"מ ציין שישראל במצב טוב מבחינת התמותה, מהטובים בעולם, אכן ברוך ה' ונקווה שכך זה יימשך, הוא רק שכח את מה שהיה כאן בדלתא.

"יש לי טבלת אקסל מצמררת של מה שהיה אז עם התאריכים המדויקים שמקבילים לחוסר המעש של הממשלה באותה עת", אמר אשר.

הוא הוסיף: "התחושה שלי היא שאת ההתייעצות שלו לפני נאום לאומה על הקורונה, נאום שאמור להיות הדרכה לציבור, במקום לעשות זאת עם רופאים הוא מתייעץ עם יועצי תקשורת. הוא לא מדריך את הציבור, הוא מבהיל את הציבור.

"הרי 50 אלף נדבקים ביום זה משהו שלכל הדעות לא יקרה כנראה, זה סגר דה פקטו בין אם ליברמן ירצה ובין אם לא, אז למה הוא אומר 50 אלף? כדי לבטח את עצמו, שאם יהיו פחות נדבקים הוא ימהר להציג זאת כהצלחה גדולה".

אשר פנה לשר חילי טרופר כשהוא עוקץ בציניות את בנט: "מישהו שאל אותי אם קראתי את הספר של בנט, אמרתי לו שלא קראתי אבל את הסרט אני רואה..."

הוא המשיך ותקף: "עברנו את גל הדלתא עם מעל 1500 הרוגים. זה המון. בנט, אתה מנהל כביכול את המדינה, אבל יש כאן עם שלם שלא יכול להאמין למילה אחת שלך. אנחנו לא מפחדים, אנחנו מ-פ-ו-ח-ד-י-ם!

עוד כתבות שיעניינו אותך