פיגוע דקירה בקבר שמעון הצדיק: חרדית נדקרה לעיני ילדיה
(צילום: דוברות איחוד הצלה)

חדשות

פיגוע דקירה בקבר שמעון הצדיק: חרדית נדקרה לעיני ילדיה

אישה בת 26 נפצעה הבוקר (רביעי) באורח קל, לאחר שנדקרה לעיני ילדיה בכניסה לשכונת שמעון הצדיק במזרח ירושלים. מצוד אחרי המחבלת הדוקרת.

   
פיגוע דקירה בקבר שמעון הצדיק: חרדית נדקרה לעיני ילדיה
(צילום: דוברות איחוד הצלה)
אא

פיגוע דקירה סמוך לקבר שמעון הצדיק בירושלים; כוחות ההצלה העניקו סיוע רפואי לאישה בת 26 שנדקרה לעיני ילדיה, בדרכם לבית הספר, ומצבה קל; מצוד אחר המחבלת שנמלטה.

יחיאל שטרן, חובש איחוד הצלה שהעניק לה סיוע ראשוני, מסר: "לדברי עוברי אורח היא נדקרה כשצעדה עם עגלת תינוק (לקחה את הילדים לבית הספר). הענקתי לה סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן היא פונתה למרכז הרפואי הדסה הר הצופים במצב יציב".

מבית החולים הדסה הר הצופים נמסר: אל יחידת הטראומה במחלקה לרפואה דחופה בהדסה הר הצופים פונתה, על ידי מד״א בת 26 שנפגעה בגב בפיגוע דקירה. מטופלת בהכרה מלאה ובמצב קל.

הפראמדיקים של מד"א משה קורדובה ודודי גור סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו סמוך לכניסה לקבר שמעון הצדיק אישה עם ילדים שהייתה בדרכה להביא אותם למסגרות כשהיא דקורה. היא הייתה בהכרה מלאה והתהלכה. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה בדחיפות לבית החולים כשמצבה קשה ויציב. בדרך היא תקשרה איתנו. הילדים לא נפגעו ונשארו בהשגחתם של השוטרים במקום".

מהמשטרה נמסר כי "לפני זמן קצר התקבל במשטרה דיווח על אירוע דקירה בצומת הכניסה לשכונת שיח' ג'ראח. מהמקום פונתה אישה לקבלת טיפול רפואי. כוחות משטרה גדולים הוזעקו למקום ומבצעים סריקות אחד חשודה שנמלטה".

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר, התייחס הבוקר (רביעי) לפיגוע הדקירה סמוך לקבר שמעון הצדיק בירושלים ואמר: ״הטרור מרים את הראש. בשבועיים האחרונים אנו עדים לעלייה בגל הטרור, פיגוע רודף פיגוע והממשלה שותקת״.

בן גביר הוסיף: ״כאשר עוברים מעל שבועיים וביתו של המחבל שרצח את אליהו קיי הי"ד אינו נהרס, זה מחדל. אני קורא לממשלה להרוס עוד היום את בית המחבל. בינתיים ממשלת ישראל מעבירה מסר שהיא נכנעת וחלשה מול הטרור.

רק עונש מוות למחבלים, הריסת בתי המחבלים וגירוש משפחתם יובילו לירידה בהיקף אירועי הטרור. יחד עם כל עם ישראל שולח רפואה שלמה ומתפלל להחלמתה של הפצועה בפיגוע הבוקר".

עוד כתבות שיעניינו אותך