"באתי במילים אלו לבקש מכם": הרב יגאל כהן לערוץ 2000
הרב יגאל כהן

גדולי ישראל ומזכי הרבים ממליצים

"באתי במילים אלו לבקש מכם": הרב יגאל כהן לערוץ 2000

ערוץ 2000 חוגג 27 שנים: הרב יגאל כהן מברך את כל צופי הערוץ וכן מאחל את ברכתו החמה למפעלו: "הוא פועל כבר למעלה מ-20 שנים מזכה את הרבים", צפו

   
"באתי במילים אלו לבקש מכם": הרב יגאל כהן לערוץ 2000
הרב יגאל כהן
אא
הרב יגאל כהן

הרב יגאל כהן ידוע בדרכו העדינה ובדיבורו בגובה העיניים כחודר אל אלפי לבבות בעם ומזכה את הרבים בפעילותו הקדושה ע"י חיזוק באמונה ובביטחון. הוא דיין ופוסק ועומד בראש מוסדות "יביע אומר" ו"ענפים". ארגונו "יביע אומר - צדקה וחסד" מספק ארוחות חמות מדי יום לאלפי משפחות נזקקות. מחבר שלושה ספרים העוסקים באמונה וביטחון ופועל בכל הפלטפורמות על מנת לקדש שם שמיים ולקרב את הרחוקים. ברכתו של הרב יגאל - מברך את ערוץ 2000:

"אחים ואחיות יקרים באתי לבקש מכם לחזק את ערוץ 2000 שלמעלה מ-20 שנה מזכה את הרבים בתורה ויראת שמיים, לשם שמיים מחזיר בתשובה, מקרב לבבות, זוגיות טובה, חינוך ילדים - כמעט כל דבר שיש ביהדות יש שם. אני רוצה אחים יקרים לבקש מכם בכל לשון של בקשה שכל אחד ואחד מכם מה שהוא יכול לעזור לערוץ הזה, אם זה בתורה, אם זה בכסף אם זה בעזרה, כל דבר שתוכלו לעזור למקום הזה כדי שימשיך להפיץ את תורתו של השם יתברך בכל העולם מתוך ששון ושמחה.

"ובעזרת השם יתברך הקב"ה יחזיר לכם על כל שקל שאתם נותנים אלף פעמים לא רק בכסף אלא גם שתוכלו ליהנות מהכסף בבריאות, בשמחה, באישה טובה, בילדים טובים, בבעל צדיק, בנחת ובשלווה. שנזכה בעזרת השם לראות את הגאולה השלימה, אמן כן יהי רצון."

עוד כתבות שיעניינו אותך