הרב ליאור גלזר תוקף את ממשלת בנט: "מה יש לכם להציע?"
(צילום: lev radin/shutterstock)

חדשות

הרב ליאור גלזר תוקף את ממשלת בנט: "מה יש לכם להציע?"

"ההתגלות הזאת תפרק להם את המוח": הרב ליאור גלזר מציין דברים מהאגרת של החזון איש על הימים האלו - ימי עקבתא דמשיחא, צפו בתכניתו "אורות גבוהים" בימי א' בשעה 19:00

   
הרב ליאור גלזר תוקף את ממשלת בנט: "מה יש לכם להציע?"
(צילום: lev radin/shutterstock)
אא
(צילום: lev radin/shutterstock)

איזו זכות עצומה לחיות ע"פ ערכי התורה והמצוות, עפ"י ספר ההוראות הנפלא שהנחיל לנו כאן בעולם ה' יתברך. כמה טוב לאדם להתעורר בכל בוקר ולדעת מה הסדר יום הכי נכון, בריא ואיכותי עבורו, לדעת שכל מה שעושה הוא המדויק והנכון ביותר להתנהלות בעולם הכה מורכב הזה.

אין לאדם תחושת ביטחון גדולה יותר מאשר להתעורר בכל יום ולעבוד את ה' יתברך, לאבא שלנו הגדול במרומים שמסובב הכל בעולמו ועושה הכל בהשגחה פרטית מכוונת ורק לטובת האדם.

גבר שמתעורר בכל בוקר להתפלל ולהניח תפילין הוא המאושר באדם, אישה שמתלבשת בצניעות ובונה את ביתה בחכמה, היא המאושרת ביקום! התחושה הזו שאנחנו יודעים בדיוק מה לעשות אחרי מה ובאיזה אופן זו תחושה הנוסכת בתוכנו ביטחון ושלווה וגורמת ל"סדר" בחיינו ולתחושה שיש אדון, בוס לעולם - המסדר עבורנו את הכל מבלי שנצטרך "לשבור את הראש" ובצורה המעולה ביותר שתיטיב עמנו.

אנחנו למעשה זוכים להנהגה ולניהול ישיר של מלך מלכי המלכים בעולמנו. התורה הקדושה היא התגלות אלוקים בעולם והיא דבר שהוא לצערנו בלתי נסבל להכלה עבור הרבה מן הכופרים בשמו של ה' יתברך, שעולמם נותר כה צר, כפי שאמר ה"חזון איש" באגרת: "מריצות מלאות חול" - כל כך הרבה מאמצים להוביל ולקדם רעיונות שוליים, תפלים וריקנים בעולם, רעיונות חסרי תוכן וריקים כקליפת השום. לנו יש רוח, יש לנו שושלת ועולם רווי במשמעות ובתוכן, שורשים חזקים ועמוקים הנטועים עוד מימי קדם עמוק באדמת נפשנו. גאים להיות ילדיו של ה'.

עוד כתבות שיעניינו אותך