טרגדיה: הבחור נפתלי סייביץ ז"ל מקרית ספר נהרג ב"פגע וברח"
(צילום: דוברות המשטרה)

חדשות

טרגדיה: הבחור נפתלי סייביץ ז"ל מקרית ספר נהרג ב"פגע וברח"

שוטרי משטרת ישראל שהגיעו לזירת התאונה פתחו בחקירה שבמהלכה עלה כי הרכב הפוגע המשיך בנסיעה וברח מהמקום. בשעות הצהריים המשטרה עדכנה כי הנהג החשוד בדריסה נעצר יחד עם שני חשודים נוספים

   
טרגדיה: הבחור נפתלי סייביץ ז"ל מקרית ספר נהרג ב"פגע וברח"
(צילום: דוברות המשטרה)
אא

המשטרה עצרה ביום שישי את נהג הרכב החשוד בדריסתו של בן הישיבה שנהרג הבוקר בתאונת דרכים הקטלנית בכביש 6.

ביום שישי בשעות הבוקר סמוך לשעה 05:00 הוזעקו צוותי רפואה לכביש 6 סמוך למחלף ענבה בעקבות דיווח אודות תאונת דרכים.  חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של בחור הישיבה בן ה-20 ופינו לבית החולים שיבא תל השומר שתי נפגעים נוספים כשמצם מוגדר קל עד בינוני.  

פאראמדיק מד”א אריה מאיירס, סיפר: “בשולי הכביש שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה, עם חבלת ראש קשה, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו, במקום התהלך צעיר נוסף כבן 20 שהיה נסער והתלונן על כאבים בגב, וצעיר נוסף שלקה בחרדה, לאחר בדיקות וטיפול ראשוני בשטח פינינו אותם לבית החולים.” 

שוטרי משטרת ישראל שהגיעו לזירת התאונה פתחו בחקירה שבמהלכה עלה כי הרכב הפוגע המשיך בנסיעה וכי ברח מהמקום. בשעות הצהריים המשטרה עדכנה כי הנהג החשוד בדריסה נעצר יחד עם שני חשודים נוספים שע”פ החשד היו עימו ברכב.  הנהג החשוד: בן 19, תושב אלעד נעצר ונלקח לחקירה במשטרה. לבקשת המשטרה, הובא הנהג החשוד לדיון בהארכת מעצרו בפני שופט בבית משפט. 

בפעילות ארגון זק”א תל אביב מול המכון לרפואה משפטית באבו כביר, שוחררה עוד לפני כניסת השבת גופתו של הבחור שנהרג בתאונה.  שמו ושם משפחתו של הבחור שנהרג הוא נפתלי סייביץ ז”ל. מסע הלוויתו התקיימה ביום שישי בבית העלמין במגדל העמק.

עוד כתבות שיעניינו אותך