מושל ניו יורק הודיע כי תוגבר האבטחה סביב הקהילות היהודיות
(צילום: a katz/shutterstock)

חדשות

מושל ניו יורק הודיע כי תוגבר האבטחה סביב הקהילות היהודיות

על רקע העלייה בתקריות אנטישמיות בניו יורק: תוגברה האבטחה בשכונות היהודיות. בהודעה מטעם מושל ניו יורק נכתב: "לשנאה אין מקום במדינת ניו יורק"

   
מושל ניו יורק הודיע כי תוגבר האבטחה סביב הקהילות היהודיות
(צילום: a katz/shutterstock)
אא

לאחר שורת מתקפות ממניעים אנטישמיים, מושל ניו יורק אנדרו קואומו הודיע על תגבור כוחות המשטרה בשכונות היהודיות.

אנדרו קואומו, הודיע הלילה כי החליט לתגבר משמעותית את האבטחה סביב הקהילות היהודיות: "בעקבות הגידול הבלתי מתקבל לאחרונה בפשעי השנאה האנטישמיים בפריסה ארצית, אני שולח באופן יזום כוחות משטרה כדי לספק ביטחון במתקנים דתיים, חינוכיים וקהילתיים יהודיים".


הוא הוסיף גם כי השוטרים יעבדו יחד עם ראשי הקהילות היהודיות על מנת להגביר את הביטחון של יהודי ניו יורק ולהעניק מענה מהיר לכל איום בטחוני.

גם ראש העיר, ביל דה בלאזיו, אמר כי בעקבות האירועים האחרונים והמתקפות על יהודים ברחובות ניו יורק, תתוגבר האבטחה על השכונות היהודיות.

"לא נסבול זאת בשום צורה שהיא", הכריז המושל: "לשנאה אין מקום במדינתנו, ואנחנו נמשיך לעשות כל שביכולנו לעזור להבטיח לניו יורקים יהודים - ולניו יורקים מכל הדתות - את השקט, הביטחון והביטחון הראויים להם".

"לשנאה אין מקום במדינתנו", הוסיף המושל: "אנחנו נמשיך לעשות כל שביכולנו לעזור להבטיח לניו יורקים יהודים - ולניו יורקים מכל הדתות - את השקט, הביטחון והביטחון הראויים להם".

לדבריו: "כחלק ממאמץ זה, משטרת המדינה תבצע גם הסברה לקהילות היהודיות בכדי ליצור קשר ולהתמודד עם כל חשש ביטחון".

עוד כתבות שיעניינו אותך